Turbotarantule 2: Druhá láva

2 Lava 2 Lantula!

Lavalantula 2: Druhá láva

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 2016, 83 min

Je to film typu Sharkonado, Terrordactyl atp. Tieto filmy proste musite mat radi a ja som vzdy strasne rad, ked niekto vyda takuto "blbost". Vtipy, narazky typu, wheres Zed? Zeds dead baby alebo parodie na jursky park, ci krokodil Dundee ma totalne rozosmiali. Dufam, ze taketo filmy sa tocit neprestanu. Neberte to vazne preboha. Proste sa pobavte, kupte si pivo/vino, zavolajte priatelku (na 100% sa bude bavit) a uzite si film.(17.10.2016)

Ženyjální, prostě ženyjální. Navíc jsem po shlédnutí okamžitě musel pustit Scarface.(18.10.2016)

Neskutečná magořina. Plný počet.(14.12.2017)

West se vrací a po hodnocení jsem se dost bál. První díl se mi líbil, ale druhému jsem nevěřil. A nebylo potřeba já se bavil skvěle. Sice film vypadá levněji než předchůdce ale to mi nevadilo. Humor byl dobrý, odkazy sice hloupé ale pousmál jsem se a Gutenberg je vtipnej chlápek. Efekty jsou klasické co od filmu čekáte. No nic já si jdu sednout do kouta, lynčujte mě ale já se bavil.(28.7.2018)

Go, Go, Go, Go SHARKNADO!!!...no, pardon za omyl. Takéto eposy, ktoré nemajú obavy z toho, pozrieť sa sami na seba do zrkadla, ja rád. Podobne ako megakultové ŠARKNÁDO, ja táto séria ( škoda, že sa zatiaľ neprišlo z viacerými časťami, ktoré by sa určite pretavili v zábavu až mýtických rozmerov ) skvelým príkladom toho, že aj keď Asylumáci pracujú s céčkovými námetmi a ( dnes ) béčkovými hercami, občas vedia namiešať nápoj, z ktorého sa rád opijem.(28.2.2019)

Správne šialené, správne sprosté, správne B-čkové. Čo viac si priať. Od jednotky o trošku hrošie a nudnejšie, ale ku koncu sa dvojka vyrovnala jednotke. Tolko odkazov na na iné filmy ale mne sa najviac páčil odkaz na Godzillu(2014). Asi málo ludí si uvedomilo že záberny na zničené mesto a červená farba pri vyskoku z lietadla odkazuje na Godzillu. Pre mňa nie až také sklamanie ani ne velký úspech. Zlatý priemer medzi B-čkami.(25.2.2017)

sice to není tak zábavné jako poslední žralokonáda, nicméně i přesto jsem se slušně bavil :)(17.11.2017)

Zábavné. Nebojí si udělat srandu sám ze sebe. Bavil jsem se(26.8.2018)

• Marceloo

Florida sa ocitne pod útokom obrovských lávových pavúkov. Hrdina minulého filmu Colton West tu práve natáča svoj nový film a je mu jasné, že prišiel čas ďalšieho stretu s Lavalantulou. - Pre mňa jedna z tých lepších vecí, ktoré som v posledných rokoch videl od Syfy. Dej je úplne klasický, efekty katastrofálne, dialógy nezmyselné a vtipné to v tomto prípade tiež nebolo, ale je to podla mňa schopne natočené a postavám sa dajú držať palce, plus to prostredie, v ktorom sa natáčalo, je dokonalé. Raz za rok si pozriem niečo predabované a netuším, prečo sa venujú takýmto projektom. Ale asi preto, že to je lacné. + herec z Sharknado 4: The 4th Awakens + herec z Sharknado 3: Oh Hell No!(17.5.2017)

• hladass

Policejní akademie vs Ohniví pavouci, jak tohle asi mohlo dopadnout... Slabší parodie s prakticky nulovým scénářem, klasicky zoufalými triky, což mi u tohoto druhu filmů příliš nevadí, pár slušnými hláškami, pár trapnými a Mahoneym jako nejdrsnějším hlavním hrdinou, co svět kdy viděl... Prostě lehký podprůměr, který moc neurazí, ale rozhodně nenadchne...(5.3.2017)

• honajz

Ne tak dobré jako jednička, i když schéma je obdobné (jen místo syna je v ohrožení nevlastní dcera a matka tentokrát nezasáhne), a dojde na parodie několika filmů, seriálů a písniček (seriál Miami Vice, Alligator Jackson a Swamp Justice, krokodýl Dundee, Smrtonosná past, Kokony, Poltergeist, Vysvobození, Indiana Jones a mnohé další), ale parodie jak kdy a ne vždy nápadité. Koukat se na to dá, zabaví to, triků je tentokrát méně, ale drží si to určitou laťku, je to sebeshazující, což je sympatické, ale celkově to moc nedrží.(18.8.2017)

• kaylin

Já mám rád podobná béčka, ale na snímku „2 Lava 2 Lantula!“ mi prostě tak nějak všechno chybělo. Chybělo mi trochu více humoru, trochu lepší využití stávajících postav – přímý odkaz na „Policejní akademii“ mi fakt nepřijde dost – chyběly mi lepší triky, chyběl mi i zajímavější scénář, díky kterému by se ty jiné slabiny daly snést. Za mě je tohle béčkový podprůměr.(23.1.2017)

• walkingdead

Akční horor. Aha... Celkem dlouho jsem doufal, že vyjde projekt Policejní akademie 8 i s Guttenbergem a dalšími původními herci. Už jsem rád, že z toho nic nebude.(24.8.2018)

• Martin29

Oproti prvnímu dílu je to slabší. Na Floridu útočí lavalantule a Colton West tam má dceru a snaží se ji zachránit. Ubylo humoru (zasmál jsem tak 2 a 3krát) a naopak přibylo trapných herců (ta černoška z jedničky ten liliput z jedničky plus velký počet černých ´´herců,,) Pobavila tak jen parodie na Jurský Svět,Aligátor Dundee a závěrečná obří lavalantule. Tipuji, že za rok tu bude další pokračování.(20.10.2016)

• Bloody13

"Based on a True Story" - hmm, drzost tvůrci maj, to se musí nechat. Bohužel, už to neni ani vtipný, jenom blbý.(10.3.2017)

• MM_Ramone

Lavalantuly, obrovské pavúky chŕliace lávu, sú po roku znova tu. Tento krát sa tieto monštrózne netvory objavili na slnečnej Floride. No a opäť sa im na odpor postaví starý, pupkatý, zadychčaný policajný akademik Steve Guttenberg so svojim afroamerickým poskokom Michaelom Winslowom. Je to rovnaká crazy kokotina ako bol aj pôvodný film z roku 2015. Tomu som dal dve hviezdičky, ale teraz ma to už ani zďaleka tak nebavilo. A preto dávam titulu "Lavalantula 2: Druhá láva" o hviezdičku menej. *(8.9.2018)

• Wacoslav1

Sorry napodruhé už ne. Jedničku ještě trashák Mendez jakž takž ukočíroval, tohle je o třídu slabší odvar.20%(20.2.2017)

• SOLOM.

Bylo jen otázkou času, kdy se trhlí Američané rozhodnou natočit pokračování Lavalantule. Podobně ujeté filmy jsou totiž pro ně jakýmsi trendem, který prostě nemůže skončit po jednom díle a navíc se tak dají parádně prát peníze. Jednička se sice příliš vlídného přijetí u diváků nedočkala a režisér Mendez dal od dvojky ruce pryč, ale vždy se najde v té záplavě podprůměrných režisérů někdo, kdo se nechá zlákat vůní dolarů společnosti Syfy. Bohužel je to případ i několika vyhaslých hvězd, které mají svou největší slávu už dávno za sebou. To je zřejmě největší důvod proč se i tentokrát na place objevila trojice herců, které proslavila bláznivá Policejní akademie. Tvůrci se sice snažili být stejně „vtipní“ jako v předchozím díle, ale dialogy byli ještě stupidnější, pavouci po vizuální stránce mnohem horší a už ani ten černý humor neměl takové účinky, aby se tomu divák alespoň z nutnosti zasmál. Snad jen přítomnost Aligátora Dundeeho byla příjemnou (leč stejně trapnou) vložkou. Režisér Simon ač to není žádný zelenáč tak tuto nepovedenou sérii pohřbil definitivně. Hold když nemáte po ruce alespoň trochu schopné scénáristy, tak z hovna bič neupletete. 20%(10.8.2017)

• Prometheus69

Tak udělat z komedie parodii... to byl fuck dobrej nápad! BX Jop... ten rozpočet byl dost znát. Tak aspoň za něčí snahu.. tu jednu hvězdu dám. 15%(27.2.2017)

• majec4

Jedna hviezda za ten nadhlad. Inak slabota.(25.2.2017)

<< předchozí 1 2 3