Každá priemerná americká stredná škola má svojho psychotického vraha. Aj tá z tohto filmu. Päť roztlieskavačiek, ich trénerka a skupinka nadržaných chlapcov sa vyberie na chatu do lesa, netušiac, že za pätami im snorí indivíduum odhodlané zabiť každého, kto sa mu dostane do rúk. (beso74)

Kudly4

Cheerleader Massacre, bez jediné Gore scény. Co ale čekat od režiséra, jako je právě Wynorski, který do svých filmů, nacpe maximálně jen pár dolarů. Na co klasicky nezapomněl, jsou pořádný kozy ve sprše a pár dalších, mírných nahotinek. Jinak je to ale celé otřesný, amatérská kamera, trapné dialogy a céčkový casting. Hvězda za tu bloncku ze sprchy a za připomenutí scény ze šaten, která se mi tenkrát v prvním díle, líbila nejvíce. (59. hodnocení) Btw, ten Japonský plakát, je úplně mimo. ()

Kusko.t2

Nepriame pokračovanie série The Slumber Party Massacre, označené v tomto prípade samostatne ako Cheerleader Massacre. Lacný podivný slasher sa tento raz obišiel bez veľkého krvilačného vrtáka a asi aj preto názov Slumber Party Massacre IV nebolo vôbec v úmysle použiť oficiálne (používal sa iba pracovne). Ku klasickej vyvraždovačke plnej pekných dievčat sa horor neodkazuje iba svojim pracovným názvom, ale aj plagátom či dokonca flashbackom Lindy (Brinke Stevens), spomínajúcej si na rok 1982, konkrétne na desivú udalosť, z ktorej sa jej našťastie podarilo vyviaznuť, aby o nej o 21 rokov neskôr mohla porozprávať šerifovi. Ako je zrejmé opäť je pes zakopaný v minulosti. Je to SHIT to súhlasím, prvá polovica mi aj napriek tomu prišla zaujímavá (nenudila hlavne) a celkovo sympatická. Ale poviem to na rovinu, ak by to príležitostne nebolo tak zábavne blbé, prípadne by si dievčatá svoje prednosti ostýchavo strážili, na Cheerleader Massacre by som sa snažil zabudnúť čo najrýchlejšie. Celkovo ale maximálne lacný odľahčený teen slasher z kategórie tzv. volovín. ()

jojinecko

Cheerleader Massacre je "horor" pre milovníkov "zetkovej" produkcie... Tvorcovia vedeli, že točia shit a užívali si to a vy pozeráte a užívate si ten shit s miernym úsmevom na perách. Skrátka videofilm natočený "domácou kamerou", niečo na spôsob Blair Witch..Všetko je tu tak katastrofálne, že škoda reči.., ale nenudilo ma to (slečny boli "pozorovateľné:) a preto symbolicky jedna *:) ()

drkaldj odpad!

Po předešlém špatném díle jsem ani nedoufal v takovýhle skvost špatnosti. Herci hrají příšerně, navíc jsou do svých rolí obsazeni opravdu špatně. Kamera je ve všech ohledech totálně na nic. Mám dojem, že většina žen ve filmu, musely být původně pornoherečky. Tolik chyb a nelogických věcí jsem už dlouho v nějakém filmu neviděl. Přemíra stupidity. Opravdu maličký plus je propojení s prvním dílem, ale za mě ani to nestačí. ()

Slasher

SLUMBER PARTY MASSACRE 4. Ze začátku dobrý - megaohraný stanový úvod s krásně přehnanými zvuky do masa bodajícího nože... to ale trvá jen 4 minuty, pak už nic moc. Návaznost na další díly série prakticky žádná. A Wynorski.... ten se projeví kde jinde než na ženských (kozy jako vozy ve sprše prostě nemůžou chybět). Ač se pár dobrých momentů najde, po žádné stránce to nevyniká, už vůbec ne po stránce vraha a vraždění. Když se podíváte na poster, tak ne, neuvidíte ani motorovku, dokonce ani žádný roztleskávačský dresík. Celkově nuda. ()

• Sneh na prednom skle dodávky v rôznych záberoch mizne a objavuje sa. (beso74)
  • Pištole použité vo filme nie sú skutočnými zbraňami, ale airsoftové zbrane. (beso74)