Návrat Re-Animátora

Llorenç Miquel

Kostýmy:

Catou Verdier
  • listr

Celý film beru jako parodie na Zelenou míli. Jako komedie to není moc vtipné- až na bitku ukousnuteho penysu a krysy- a jako horor to je ještě horší. Děj je prakticky nulový: když byl hlavní hrdina ještě chlapc tak mu před očima zemře sestra, kterou zabije oživlá mrtvola, bez dolního patra, aby se napila mlíka... to nezní tak špatně, ale pak se chlapec rozhodne, že najde člověka který je zato zodpovědný a... pomůžemu pokračovat v oživování mrtvol. Coš se mi zdá dosti nepravděpodobné, pomáhat někomu kdo vám zabil sestru. A tak tento chlapec vystuduje medicínu a nastoupí do vězení kde je zavřen ten šílenec. Nyní nastává tak hodina nudy... nakonec si ale režisér nechal docela dobrý maso a klasickou pointu. Ale na úplný konec si nenechte ujít tu již výše zmiňovanou bitku, která je to nejlečpší co tohle zbytečný pokračování nabýzí. Myslím swi, že celý film vznikl jen kvůli tomuhle.(28.10.2003)

Třetí pokračování nejkultovnější re-animační série se skoro celé odehrává mezi vězeňskými zdmi, kde opět zkouší své experimenty s oživováním známý to doktor Herbert West. Bohužel už je to vcelku nuda a nezachrání to ani těch pár gore efektů, které jsou ještě k tomu sestříhány cenzurou. Vtip, který má působit vtipně je spíše rozpačitý a Brian Yuzna už má svoji slavnou režisérskou éru dávno za sebou. I přes to vše dávám za tři, zejména k určitým sympatiím k té nádherné, fosforově zelené tekutině.(25.1.2017)

O fous slabší než první dva díly. Stále i tak výborná zábava. Serie Re-Animator se vymyká uplně co do kvality, akčnosti i zábavnosti všecm ostatních Yuznovym filmům. Nejinak je tomu i tentokrát. Příběhu a jeho uvěřitelnosti prospělo že byl natáčen skutečně s zhruba 12-ti letým odstupem od dvojky. Starší Jeffrey Combs působí přirozeně a uvěřitelně. Postupné budování zápletky se povedlo. Herci jsou taky slušní a zhruba od poloviny filmu přicházejí opravdu pořádné jatka podpořená skvělými nápady a slušnými triky. A sem tam je to sranda jako zastara - viz. Krysíkův duel s penisem!(5.5.2007)

Tak tohle už beru spíš jako takovou humornou černou komedii s prvky hororu. West nám lehce změknul a už nebyl tak výrazný. Zdatně mu konkurovala pohledná Elsa Pataky a dokonce i sám velitel věznice. Morbidních scének tu naštěstí bylo docela dost, stejně jako ujetých momentů, takže jsem neusínal nudou. Bohužel tento díl mi k srdci zas až tolik nepřirostl, abych si jej v brzké době musel pustit znovu. 5/10(18.6.2011)

Najprv, že taká stupídna hlúposť, živiaca sa na predchádzajúcich dvoch dieloch. Avšak je tu napríklad súboj samostatne obživnutého penisa s potkanom. Zriadenie tajného laboratória v base pre prísne stráženého väzňa(!). Zombík prahnúci po mlieku. Plus kopec iných drobných vtipov, na ktorých sa oddá zasmiať aj niekoľko dní po pozretí. Toto všetko zaradilo, s predchodcami scenáristicky v podstate totožnú, trojku re-animátora do vyššieho stupňa hodnotenia.(4.4.2016)

• - Meno doktora Howarda Philipsa je odvodené od autora predlohy prvého Re-Animátora, spisovateľa Howarda Philipsa Lovecrafta. (Sociopath)

• - Film bol zakázaný v Kanade a Singapure. (Paldiny)