Návrat Re-Animátora

Scénografie:

Llorenç Miquel

Kostýmy:

Catou Verdier

Můj první Animátor, kterého jsem Zhlédl.. Bylo to určitě zajímavý, vědecké procesy mám vcelku rád, ale proč to sakra bylo tak Komediálně podaný !! Některé scény, byli šíleně komické, například když černoch pouze s půlkou těla skáče po zdech, gore spíše amatérské,Holky byli kupodivu odvážné a nebáli se ukázat i něco víc.. Yuzna zřejmě, chtěl udělat Hororovéj Trhák, povedla se mu Parodie !(26.1.2013)

Třetí díl Re-Animátora se nese v mírném poklesu kvality, ale i tak splňuje, to co se od něj očekává a na co jsem se těšil. Morbidní komedie, ve které není nouze o zajímavé, čí šílené postavy, jsme konec konců ve vězení a bláznů je tu spousta, u níž se rozhodně nebudete nudit. Doktor West s pomocí mladého a najivního lékaře poračuje ve svých experimentech a za krátko promení celé vězení v naprosté peklo. Jedná se o zdařilé pokračování, kterému k dokonalosti schází, jak bych to jen řek, onen puc 80. let a možná i starý Westův arcinepřítel, přesněji jen jeho hlava, doktor Hill. Doufám, že se někdy dočkáme dlouho slibovaného House Of Re-Animator.(2.9.2010)

• Xmilden

Zbytečný díl, který se nějakým zvrhlým způsobem nepovedl. První díly byly zábavné a béčkovost nevadila, ale tentokráte jsem si všímal jen té béčkovosti a dosti slabých herců. Jeffrey Combs zde k sobě neměl kvalitní materiál. První hodina se nesla v takových nějakých mantinelech, ale co se dělo posledních 20 minut nad tím zůstává rozum stát. Těšil jsem se na kvalitní pokračování, ale bohužel.(10.2.2010)

Každá dekáda má toho svojho Re-Animatora a tak sa aj v roku 2003 urodil ďalší Westov šialený príbeh. Priznám sa, prvá polovica filmu sa ťahá v celkom nudnom kŕči, kedy diváka toho nemá moc čo osloviť. Ale čo prichádza v druhej polovici som nečakal. Nejde ani tak o dáky krvavý masaker, ale o neskutočne čierny humor, ktorý mi privodil niekoľkonásobný výbuch smiechu a svoje hodnotenie som musel zdvihnúť až o dve hviezdičky. Najviac sa zrejme pobavia len vyznávači série a uletených zombie flikov, ale osobne si nemyslím, že by toto musel byť dáky odstrkovaný diel celej série a bol by som rád keby vznikol aj ďalší diel.(28.2.2012)

nádhera!!!nejlepší ze všech re-animátorů,začátek je sice slabší a rozjezd trochu pokulhává.ale pak se rozjede v neuvěřitelnou psycho tripovou podívanou,plnou nechutností,absurdit a skvělého jeffreyho combse.já toho cvoka fakt žeru.atmosféra vězení dodává filmu pořádnou dávku napětí,v čele se sadistyckým pošukem ředitelem,a doktorům to dodává spousty tělíček na oživování.scéna v titulcích krysík VS. ukouslej pták je opravdu roztomile úchylná,připomíná mě tromu.(26.10.2008)

• - Meno doktora Howarda Philipsa je odvodené od autora predlohy prvého Re-Animátora, spisovateľa Howarda Philipsa Lovecrafta. (Sociopath)

• - Film bol zakázaný v Kanade a Singapure. (Paldiny)