Reklama

Reklama

Návrat Re-Animátora

  • Španělsko Beyond Re-Animator
Trailer

Obsahy(1)

Smrtí život zdaleka nekončí. Kultovní heslo šíleného vědce Herberta Westa, který se specializuje na oživování mrtvol, zaznívá už potřetí. West se kvůli svým morbidním pokusům, které za sebou paradoxně zanechaly víc mrtvých než živých, ocitá v přísně střeženém vězení. Tady shodou okolností pracuje i muž, jehož sestra se před deseti lety stala jednou z obětí šíleného génia... Hektolitry krve, svérázní zombíci a strach kombinovaný s humorem vám předvedou, že umírání může být sranda. (Vapet Production)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (82)

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Zbytečný díl, který se nějakým zvrhlým způsobem nepovedl. První díly byly zábavné a béčkovost nevadila, ale tentokráte jsem si všímal jen té béčkovosti a dosti slabých herců. Jeffrey Combs zde k sobě neměl kvalitní materiál. První hodina se nesla v takových nějakých mantinelech, ale co se dělo posledních 20 minut nad tím zůstává rozum stát. Těšil jsem se na kvalitní pokračování, ale bohužel. ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Doktor West skončí ve vězení, protože z jím znovu stvořeného člověka se stalo vraždící monstrum. Po letech přichází do stejného vězení nový lékař Howard Phillips (připomínka Lovecrafta), jemuž, když byl chlapec, ono monstrum zavraždilo sestru. Rád by zjistil tajemství života a smrti, a tak si vyžádá Westa jako asistenta. Ten je zpočátku zaskočen, nakonec se dá ale znovu s chutí do frankensteinovské práce. Nesmí chybět zvídavá blond žurnalistka a ředitel, který si na hloupého jen hraje. Jakmile se experimenty vymknou kontrole, vypukne peklo. Armáda zombíků, rubínové fontány, zuřivá krysa a ztracené nohy. A na závěr vtipné titulky s penisem. Po letech bych možná hvězdu ubral, ale za ten konec ji nechám. ()

Reklama

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Po prvních dvou dílech nastal mírný kvalitativní propad, nicméně i přesto si tento film zaslouží pozornost, v druhé půli se divák dočká celkem slušného masakru. Moc nechápu, proč se tvůrci rozhodli značně redukovat humor a pozornost zaměřili na postavy doktora a novinářky, zatímco Westa nechali strádat kdesi v pozadí, to byla rozhodně chyba. Děj nebyl nikdy nejsilnější stránkou Re-Animátora, nejinak je tomu zde a dokonce bych se nezdráhal tvrdit, že v tomto díle dosáhla prázdnost scénáře svého vrcholu. Nápady se ale nešetřilo na různých krvavých blbinkách a vychytávkách, za což si snímek tři hvězdičky nakonec vysloužil, ale bylo to tedy o fous. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Můj první Animátor, kterého jsem Zhlédl.. Bylo to určitě zajímavý, vědecké procesy mám vcelku rád, ale proč to sakra bylo tak Komediálně podaný !! Některé scény, byli šíleně komické, například když černoch pouze s půlkou těla skáče po zdech, gore spíše amatérské,Holky byli kupodivu odvážné a nebáli se ukázat i něco víc.. Yuzna zřejmě, chtěl udělat Hororovéj Trhák, povedla se mu Parodie ! ()

Radko 

všechny recenze uživatele

Najprv, že taká stupídna hlúposť, živiaca sa na predchádzajúcich dvoch dieloch. Avšak je tu napríklad súboj samostatne obživnutého penisa s potkanom. Zriadenie tajného laboratória v base pre prísne stráženého väzňa(!). Zombík prahnúci po mlieku. Plus kopec iných drobných vtipov, na ktorých sa oddá zasmiať aj niekoľko dní po pozretí. Toto všetko zaradilo, s predchodcami scenáristicky v podstate totožnú, trojku re-animátora do vyššieho stupňa hodnotenia. ()

Galerie (35)

Zajímavosti (2)

  • Film bol zakázaný v Kanade a Singapure. (Paldiny)
  • Meno doktora Howarda Philipsa je odvodené od autora predlohy prvého Re-Animátora, spisovateľa Howarda Philipsa Lovecrafta. (BlackTom)

Reklama

Reklama