Reklama

Reklama

Dovolená s Helenou

(TV film)
Hudební
Československo, 1975, 30 min

Obsahy(1)

Kaleidoskopické hudební ohlédnutí za největšími hity Heleny Vondráčkové. Vidět a slyšet zde můžete inscenované písně: „Červená řeka“, „Pátá“, „Mám ráda cestu lesní“, „Chytila jsem na pasece motýlka“. (sator)

Recenze (3)

zdeny99 

všechny recenze uživatele

Roku 1975 byly natočený dva krátkometrážní televizní filmy s Helenou Vondráčkovou. Zatímco LETNÍ ROMANCE se dá ještě považovat za film, ačkoliv je spíše oslavou Helenina těla, tak tohle je ryze hudební ohlédnutí za jejími nejslavnějšími písničkami do poloviny 70. let. Na dnešní dobu už ovšem nic extra. [19. hodnocení, 3. komentář, 72%] ()

sator 

všechny recenze uživatele

Kaleidoskopické hudební ohlédnutí za největšími hity Heleny Vondráčkové. Vidět a slyšet zde můžete inscenované písně: Červená řeka, Pátá, Mám ráda cestu lesní, Chytila jsem na pasece motýlka. ()

Reklama

raduna01 

všechny recenze uživatele

První a možná nejlepší z recitálů, které Vondráčková točila v sedmdesátých letech. Dále natočila např. Dům pro Helenu, Helena na horách ... Z klipů bych vybral Červená řeka, Pátá, Mám ráda cestu lesní, Chytila jsem na pasece motýlka a další. U některých ji úspěšně sekundoval Vladimír Hrabánek. ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama