Nevěřil bych, že v dnešní prudérní době a ve zkostnatělé České televizi může vzniknout něco tak vtipného a nekorektního. Jedu to pořád dokola a neustále se směju. Tepání českosti ("Triumf? To nezní moc česky."), dělání si srandy nejen z nás samých, ale i ze států okolních. Skvělé obsazení. Kosmo není bez chyby, ale (i) v rámci naprostého vyčnívání nad jakoukoli televizní tvorbu (poslední doby) dávám jednoznačně plný počet... 100%(21.11.2016)

To jako fakt? Baldýnský za peníze daňových poplatníků? Národ malých zmrdů zastupuje opravdu dobře! První díl ODPAD, druhý 3*, třetí 4*. A do třetice to konečně šlo i bez vulgarismů nejvyšší třídy. Vtipů přibývá, ale ačkoliv se posádka jakkoliv snaží, prim hraje tajemník. Ctvrtý dál slabší, pátý zase vysoko.(23.10.2016)

Směsice výborných, slušných, hloupých, nudných a trapných vtipů. Je na zkušenosti a vkusu diváka, aby rozpoznal, které jsou které. 1) Mile politicky nekorektní poněkud povrchní satira se snaží, ale je šita moc horkou jehlou. Kdyby mi scénky někdo vyprávěl, přišly by mi neobyčejně vtipné a přiléhavé. Ale zpracování je unylé, jen chvílemi prozáří vtip, kterému se ovšem nezasměji, jen lehce usmívám. Pan Baldýnský potřebuje scénář přepsat a 32letý hezký Jan Bártek se naučit režírovat. Možná by pomohlo film o hodinu zkrátit. 2) Zaujal mě 32letý přitažlivý životní partner Jana Ciny Petr Vančura (zubatý kosmonaut) a roztomile slepicoidní 26letá Eva Josefíková (kosmonautka).(28.11.2016)

• Caym

Baldýnský to asi neví, ale kromě hloupých ženských, naivních ženských, prsatých ženských, ženských, co se svlíknou před každým, a ženských, co vaří knedlo, zelo, vepřo, existují ještě ženské, co by mu rády řekly, že je šovinistické prase. Tak, a teď k tomu ostatnímu: satiru to vidělo z okna Kuřípu, skupinka kosmonautů "fungovala" jen v posledním dílu a natáčet seriál, ve kterém se sebelituje a sebemrská český národ, je spíš smutný, než zábavný.(22.11.2016)

• honajz

Nevím, přijde mi hrozně hloupé v tak rozjitřené době, kdy jedni si hrají na jediné spravedlivé a pohrdají lůzou, a druzí na jediné se selským rozumem, kterým nevoní pražská kavárna, přijít s takovýmto projektem. Comeback byl dobrý v tom, že nepolitizoval. Tohle je takové - povrchně popisné, ve stylu Tondy Blaníka, s pohrdáním vůči Čechům, a je jedno, jestli právě k té lůze, nebo vychcaným a za nic zodpovědným ministrům. První díl má pár dobrých momentů, ale celkově mi přišel takový rozpolcený, s mírnějším obdivem směrem k té "pražské kavárně". Druhý díl byl nejlepší, ale v podstatě opisuje od většího, britského bratříčka. Zbytek už je studentský humor ze záchodků a poslední díl je vyložený a trapný odpad.(24.10.2016)

• - Kosmonauti mají na ramenou vlajky Protektorátu Čechy a Morava. Jsou to ale také české státní barvy - trikolóra. (Šéfik)

• - Když v 5. díle 1. série "Triumf se česká posádka objeví na slovenské vesmírné lodi, vidíme ukázky slovenské kultury. Můžeme zde vidět i šišku, což se může jevit jako odkaz na známého YouTubera na území Česka a Slovenska Daniela Štraucha, známého jako GoGoManTV, který se proslavil používáním šišek ve svých videích. (vyfuk)

• - Při telefonické rozhovoru posádky s Liborem (Jiří Hána) ve 32.minutě je několikrát v záběru kniha služebního zákona a pokaždé je vidět jiný rozsah textu na stránce. (Záry)