Ale jo, i v české tvorbě nějaké ty klenoty najdeme. Kdo má nějaké ponětí a ví, kdo je Tomáš Baldýnský, tak je mu jasné, že tenhle praotec Comebacku jen tak zase nic nenapíše a o to víc bychom si toho měli vážit, když to přijde. Od druhého dílu fajn, u toho posledního jsem se smál nejvíc. Nádherná satira českého národa a předsudky našich sousedů těch 5 díly nabídne velmi bohatě.(21.11.2016)

Jsem na tom jinak, než ostatní spoluhodnotící. První dva díly jsem se smíchy válel po podlaze, v průběhu třetího se něco zlomilo a já už se nebavil tak, jako předtím. Analýzu na to nemám, beru to pocitově, takže napíšu, že Tomáše Baldýnského sleduju už dlouho. Reflex, Zelený Raoul, Baldachýn (na mě až moc drsné), Odvážné palce, Poslední slova (17. Tysdopad mi mluvil z duše), dokonce i Comebacku jsem pak přišel na chuť. S Baldýnským mám hodně často rozdílné názory, ale ctím ho jako osobnost, takže jsem rád, že napsal tenhle nejlepší český komediální seriál za posledních několik dekád. Posunul se, v lecčems se poučil, ale hlavně udělal dobrou práci!(1.12.2016)

Směsice výborných, slušných, hloupých, nudných a trapných vtipů. Je na zkušenosti a vkusu diváka, aby rozpoznal, které jsou které. 1) Mile politicky nekorektní poněkud povrchní satira se snaží, ale je šita moc horkou jehlou. Kdyby mi scénky někdo vyprávěl, přišly by mi neobyčejně vtipné a přiléhavé. Ale zpracování je unylé, jen chvílemi prozáří vtip, kterému se ovšem nezasměji, jen lehce usmívám. Pan Baldýnský potřebuje scénář přepsat a 32letý hezký Jan Bártek se naučit režírovat. Možná by pomohlo film o hodinu zkrátit. 2) Zaujal mě 32letý přitažlivý životní partner Jana Ciny Petr Vančura (zubatý kosmonaut) a roztomile slepicoidní 26letá Eva Josefíková (kosmonautka).(28.11.2016)

-5* tento seriál mírně nadhodnotím, protože mi přišel k chuti a hlavně se na veřejnoprávní televizi konečně objevilo něco kritického, co paroduje aktuální politickou situaci a tahle satira tu hodně chybí. Rozhodně není dkonalý a má i slabší chvilky, ale hezky sebekriticky ukazuje to naše čecháčkovství a nastavuje zrcadlo. Byl bych rád, aby to k něčemu bylo, ale o tom si můžu jen zdát. Pět hvězd má hlavně za vyjímečnost a po dramatické stránce je to na roveň běžných sitcomů. A i když Pustině jsem dal jen 4, tak si Českého Lva zasloužila víc. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 3 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ](21.3.2017)

Jestli je tohle to nejlepší, co je schopný český národ stvořit, tak jsme vážně v prdeli. Ano, bylo to dobré a nasmál jsem se, ale přece jenom se to na světové konkurenty nehrabe ani omylem. Spousta fórů je vyloženě aktuálních a nemyslím, že budou během pár let ještě vtipné, ale co, teď to prdel je. 85%(11.8.2017)

• - Tvůrce a scenárista seriálu Tomáš Baldýnský se objevil v cameo roli pana Jordána v 1. díle 1. série "Sumec nemá kníry" jako obsluha jeřábu. (vyfuk)

• - Kosmonauti mají na ramenou vlajky Protektorátu Čechy a Morava. Jsou to ale také české státní barvy - trikolóra. (Šéfik)

• - Raketa, která je k vidění ve 3. epizodě 1. série "Smrt docenta", je narážkou na raketu ve filmu Žiješ jenom dvakrát (1967). (Franta)