Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Master19
  ***

  Sestříhat, udělat z toho filmovou jednohubku a bude to o level výš. Takhle totiž seriály nefungují. V každém díle jiná hlavní postava, divák se nemá na co těšit, protože hlášky z minulého dílu už neplatí a dnes je všechno jinak... Navíc si tvůrci zabouchli dveře pro nějaké pokračování, takže co tohle všechno vlastně mělo znamenat?(21.11.2016)

 • Big Bear
  ***

  Po prvním dílu těžko soudit, ale vzhledem ke skutečnosti, že se do vysílání dalších dílů už vložila Rada pro cenzuru a rozhlasové vysílání, možná bude zároveň posledním. Ono totiž ani nejde tak o tu věhlasnou radu a slůvko kur*a, které ve filmu padlo a které při nezdaru vypustí i slušňák poněvadž při jeho vyslovení se tak nějak člověku více uleví, ale o pány politiky, kteří se v tom asi kurva vidí. Seriál to totiž vystihuje všechno naprosto přesně, a ono je vlastně jedno se jedná o novou dálnici kamsi či o kosmickou misi Říp 1 kamsi. Osádka je vybrána dokonale! V čele s krásnou (a lehce dofouklou) kapitánkou Plodkovou. Myšička jako ministr také super. Ne že bych u toho umíral smíchy, ale rád si počkám na druhý díl - bude-li šance ho vidět :-). Zatím je to za tři úhoře. * * *(25.10.2016)

 • Ivoshek
  **

  Nechápu, proč byla obava z nasazení před volbami. Žádnou "břitkou politickou satiru ve stylu Jistě, pane ministře" jsem tu nezaznamenal. A to je linie s politiky ta vtipnější... nebo jakože "Brdy-Prdy"? "Anton Hrabiš?" je ten vrchol humoru. Háhahaha.. hahaha. No, abych jen nekřivdil, pár vtipů tam je, jen je doslovné a polopatické podání většinou zabije. Tak třeba příště.(17.11.2016)

 • HAL
  **

  Celou dobu jsem doufal že na konci najednou vyběhne Rick Astley a celé se to ukáže jako jeden velký RickRoll na všechny co fakt čekali vtipnou a ostrou satiru. Od Baldýnského by mě to skoro ani nepřekvapilo. Leč nestalo se tak, takže musím počítat s tím že to celé myslel vážně... a nebo spíš že umřel, a celé to natočil jeho zdegenerovaný klon vyrobený v čínském vepříně, protože neuvěřím že za touhle utahanou vyměklou břečkou stojí člověk který formoval můj smysl pro absurdní vyhraněný humor už na dávném Kompostu, a který podobné kusy stíral kudy chodil. To se máme vážně smát "satiře" stojící na debilních klišé na úrovní série Byl jednou jeden polda, a s podobným komediálním potenciálem? Libovolná pětiminutovka České Sody si tím vytře, a zmiňovat vedle toho Jistě, pane ministře nebo Červeného trpaslíka, to už je skoro zločin. Přitom i dobré nápady se tu najdou, pár jich tu je, ale roztahané v ubíjející délce, zoufale podané, a i v nejlepším případě zoufale mělké, šité na míru průměru. Trapno mi z toho bylo.(10.12.2016)

 • Pajky3
  ****

  Nedalo mi to a musel jsem vyzkoušet českou komediální novinku, kterou poslední dobou leckdo opěvoval jako jeden z nejzábavnějších počinů z našich končin. Když jsem se podíval na pilot, tak jsem byl docela zklamaný, ale s klidným svědomím mohu říct, že je to nejslabší díl, který seriál nabídne. Pokud bych měl ho měl přirovnat, tak mě napadá Čtvrtá hvězda. Tam jsem totiž měl podobný problém - humor nebyl úplně špatný (a většině se líbil), jen prostě nebyl úplně mým šálkem čaje. Obsazení solidní, vtipy povedené a hlavně hnané za hranici absurdna, což jim většinou dělá prospěch. Vtipné je utahování si ze stereotypů čecháčství nebo z politiky. Tohle jsou češi v plné parádě...(2.1.2017)

 • - V 5. epizodě 1. série "Triumf" se nachází slovenský Úrad pre menej pravdepodobné události, sekcia mimozemských stykov. Ve skutečnosti se jedná o recepci studia České televize, na adrese Praha - Kavčí hory. (vyfuk)

 • - Tvůrce a scenárista seriálu Tomáš Baldýnský se objevil v cameo roli pana Jordána v 1. díle 1. série "Sumec nemá kníry" jako obsluha jeřábu. (vyfuk)

 • - Raketa, která je k vidění ve 3. epizodě 1. série "Smrt docenta", je narážkou na raketu ve filmu Žiješ jenom dvakrát (1967). (Franta)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace