Sestříhat, udělat z toho filmovou jednohubku a bude to o level výš. Takhle totiž seriály nefungují. V každém díle jiná hlavní postava, divák se nemá na co těšit, protože hlášky z minulého dílu už neplatí a dnes je všechno jinak... Navíc si tvůrci zabouchli dveře pro nějaké pokračování, takže co tohle všechno vlastně mělo znamenat?(21.11.2016)

Po prvním dílu těžko soudit, ale vzhledem ke skutečnosti, že se do vysílání dalších dílů už vložila Rada pro cenzuru a rozhlasové vysílání, možná bude zároveň posledním. Ono totiž ani nejde tak o tu věhlasnou radu a slůvko kur*a, které ve filmu padlo a které při nezdaru vypustí i slušňák poněvadž při jeho vyslovení se tak nějak člověku více uleví, ale o pány politiky, kteří se v tom asi kurva vidí. Seriál to totiž vystihuje všechno naprosto přesně, a ono je vlastně jedno se jedná o novou dálnici kamsi či o kosmickou misi Říp 1 kamsi. Osádka je vybrána dokonale! V čele s krásnou (a lehce dofouklou) kapitánkou Plodkovou. Myšička jako ministr také super. Ne že bych u toho umíral smíchy, ale rád si počkám na druhý díl - bude-li šance ho vidět :-). Zatím je to za tři úhoře. * * *(25.10.2016)

• Ivoshek

Nechápu, proč byla obava z nasazení před volbami. Žádnou "břitkou politickou satiru ve stylu Jistě, pane ministře" jsem tu nezaznamenal. A to je linie s politiky ta vtipnější... nebo jakože "Brdy-Prdy"? "Anton Hrabiš?" je ten vrchol humoru. Háhahaha.. hahaha. No, abych jen nekřivdil, pár vtipů tam je, jen je doslovné a polopatické podání většinou zabije. Tak třeba příště.(17.11.2016)

• HAL

Celou dobu jsem doufal že na konci najednou vyběhne Rick Astley a celé se to ukáže jako jeden velký RickRoll na všechny co fakt čekali vtipnou a ostrou satiru. Od Baldýnského by mě to skoro ani nepřekvapilo. Leč nestalo se tak, takže musím počítat s tím že to celé myslel vážně... a nebo spíš že umřel, a celé to natočil jeho zdegenerovaný klon vyrobený v čínském vepříně, protože neuvěřím že za touhle utahanou vyměklou břečkou stojí člověk který formoval můj smysl pro absurdní vyhraněný humor už na dávném Kompostu, a který podobné kusy stíral kudy chodil. To se máme vážně smát "satiře" stojící na debilních klišé na úrovní série Byl jednou jeden polda, a s podobným komediálním potenciálem? Libovolná pětiminutovka České Sody si tím vytře, a zmiňovat vedle toho Jistě, pane ministře nebo Červeného trpaslíka, to už je skoro zločin. Přitom i dobré nápady se tu najdou, pár jich tu je, ale roztahané v ubíjející délce, zoufale podané, a i v nejlepším případě zoufale mělké, šité na míru průměru. Trapno mi z toho bylo.(10.12.2016)

Nedalo mi to a musel jsem vyzkoušet českou komediální novinku, kterou poslední dobou leckdo opěvoval jako jeden z nejzábavnějších počinů z našich končin. Když jsem se podíval na pilot, tak jsem byl docela zklamaný, ale s klidným svědomím mohu říct, že je to nejslabší díl, který seriál nabídne. Pokud bych měl ho měl přirovnat, tak mě napadá Čtvrtá hvězda. Tam jsem totiž měl podobný problém - humor nebyl úplně špatný (a většině se líbil), jen prostě nebyl úplně mým šálkem čaje. Obsazení solidní, vtipy povedené a hlavně hnané za hranici absurdna, což jim většinou dělá prospěch. Vtipné je utahování si ze stereotypů čecháčství nebo z politiky. Tohle jsou češi v plné parádě...(2.1.2017)

• - V 5. epizodě 1. série "Triumf" se nachází slovenský Úrad pre menej pravdepodobné události, sekcia mimozemských stykov. Ve skutečnosti se jedná o recepci studia České televize, na adrese Praha - Kavčí hory. (vyfuk)

• - Tvůrce a scenárista seriálu Tomáš Baldýnský se objevil v cameo roli pana Jordána v 1. díle 1. série "Sumec nemá kníry" jako obsluha jeřábu. (vyfuk)

• - Raketa, která je k vidění ve 3. epizodě 1. série "Smrt docenta", je narážkou na raketu ve filmu Žiješ jenom dvakrát (1967). (Franta)