poster

Anamnesis (TV seriál)

Drama / Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2015, 60 min

Režie:

Michael Tucker

Scénář:

Michael Tucker
  • MartinezZ
    ***

    Na to, že je to amatérské dílko, to má docela i potenciál a nápad. Ten sice ztrácí jak v rozpočtu, tak některých amatérských herních projevech - vždycky, když se otočí tlouštík a má to vyznít hrozivě, plácám se smíchy. A onen rozpočet, získaný na Kickstarteru se odráží v nedodělanosti a neskutečné krátkosti. Dosavadní první série, a kdo ví, jestli bude nějaká druhá, mající pilotní díl (20 minut) a pět navazujících epizod (á cca 12 minut), vyznívá celá jako jeden dlouhý pilotní díl, kdy teprve v posledním měl končit a měl navazovat další díl. Jednotlivé díly jsou příliš rozkouskované a samostatně nedávají v nějakém příběhu moc smysl. Autoři na to holt potřebují větší peníze - pak je zas otázka, zda mají celý koncept nějak domyšlený. Za web-seriál už získali nějaké ceny, takže startovní pozice s obcházením nějakých studií, Netlifxů, Amazonů apod. už mají. A výsledek by mohl být i zajímavý.(27.10.2016)

  • - Projekt vznikl díky zafinancování skrze crowdfundingovou službu Kickstarter. Oproti požadovaným 10 000 USD bylo vybráno 15 122 USD od 161 přispěvatelů a to za pouhých 29 dní. Díky tomu byla natočena první série o jednom pilotním filmu a 5 epizodách. (MartinezZ)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace