poster

Thank You for Your Service

Drama / Válečný / Životopisný

USA, 2017, 108 min

Komentáře uživatelů k filmu (8)

 • eLeR
  ****

  Mne osobne vôbec nevadilo, že tento film rieši tak ohranú tému. Natočené je to slušne, herci sú uveriteľní a celé mi to prišlo celkom prirodzené. 3,5*(24.1.2018)

 • Morholt
  ****

  Válečná traumata jsou v případě Američanů ohraným tématem a většinou je to jako přes kopírák. A upřímně řečeno Thank You For Your Service si s nějakou neotřelostí také hlavu neláme. Nicméně v tomto případě režie netlačí na pilu co se emocí týče, takže to celé působí celkem opravdově. Seděli mi i herci a Tellerův projev mě baví film od filmu víc a víc. Jediné, co mi bylo proti srsti byl fakt, že zde přítomný Písečný had nechtěl(a) nikoho vykuchat. Ale to snad ani není vada na kráse. Nic, na co by se vzpomínalo, ale na jedno podívání je to fajn. 70%(20.1.2018)

 • kaylin
  ***

  Když jsem sledoval snímek "Thank You for Your Service", měl jsem jednoduše pocit, že se jedná jen další film o tom, že mladí vojáci, kteří se vrací z misí, mají celkem problém se vrátit i zpět do života. A přesně tohle snímek je. Nic jiného, nic víc. Ani herečtí představitelé mě nedokázal přesvědčit, aby mě jejich osudy strhly.(1.2.2018)

 • M.i.k.e
  ***

  jakkoliv je posttrauma extrémní svinstvo,které rozhodně nebude žádná sranda,co se filmu týká,je to téma,které bývá neustále na jedno brdo.V čem je Thank you for your service napřed je fakt,že tohle téma servíruje hodně uvěřitelně,bez příkras a hlavně bez tendencí pudit slzy,což je vlastně fajn,protože nakonec je ten film silnější než spousta jemu podobných.Tellerovi dost často jeho projev moc nevěřím,ale tady jsem s tím problém neměl...60%(21.1.2018)

 • alisa.upir
  *****

  OK, téma války nekomentuju, to je prostě americkej fetiš. Ale líbí se mi, jakým způsobem se snažili přiblížit vyrovávání se s traumatem.(11.1.2018)

 • hazdrova
  ***

  Nič nové. Americká dráma, ktorá ma zase ukázať ako stráááášne trpia všetci americkí veteráni a ako si máme vážiť ich služby pre "našu" americkú vlasť. Trochu by sa mali ukľudniť, ale je to hold ich obľúbená téma, Američania totiž milujú padnúť za vlasť. Hlavná postava ma ako taká vôbec nezaujala, to už skôr príbeh Sola (Beulah Koale), ktorý budoval ako také napätie a vyvolával u diváka emócie. 3*(11.1.2018)

 • baclajean
  ****

  Skvelé spracovanie toho, čo sme už toľkokrát videli a o čom sme počuli či čítali. Vykreslenie psychických stavov vojakov po návrate z vojnového pekla.(27.1.2018)

 • tomikulas1
  *****

  Musím říct, že u mě to překonalo film Man Down o 120%. Tento film jsem si užil od začátku až do konce. Slzy kapaly. Téma PTSD není vůbec jednoduché a tento film to ukázal. S jakým problémem si každý veterán z jakékoliv země prochází. Na těch lidech to nepoznáme, ale prožívají tu největší bolest a tento film to krásně dokazuje. Více takových filmů. Pozn. V USA každý veterán mohl na promítání filmu zadarmo :-) Krasné gesto.(22.1.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace