S1: Plot je cool - ako by policia vyzerala, keby mali prakticky neobmadzene peniaze a najmodernejsiu technologiu upravovanu na mieste podla potreby za par minut (a vsetci boli snazivi good guys). Epizodam samotnym by urcite bolo co vytknut a po povodnom nadseni to pre mna nebol serial, na ktory by som sa na vecer vylozene tesila, ale ked uz nan doslo, bavil prijemne.(30.4.2017)

• Baerdeller

Parádní náměť s naprosto otřesným zpracováním... typický Fox.(10.7.2017)

Docela příjemná oddychovka o geniálním miliardáři, kterej si koupí policejní okrsek, pořádně ho vytůní a vrhne se do potírání zla. No a proč ne. Obsazením, herectvím a trikově to je celkem v pohodě. Dějově to balancuje mezi naivitou a komedií k pousmání, nic extra hlubokého v tom hledat nelze. Rozhodně to není žádná nekoukatelná odpadovka, která by si zasloužila po první sérii nebo ještě během ní odstřelit. Bohužel se stalo, což mě osobně dost mrzí, mám v seznamu hned několik položek, za které bych APB vyměnil bez mrknutí oka okamžitě.(15.5.2017)

Seriál na pohodu. I když se tu řeší vesměs závažná kriminalita, tak to působí díky výstřednímu miliardáři připomínajícho Tonyho Starka příjemně odlehčeně. Pokud by se v tom člověk šťoural, tak tady sice najde hromadu kiksů, ale vzhledem k tomu, že téměř každý díl řeší několik linek, není čas si jich díky slušnému tempu všímat. A nakonec mi to sedlo i herecky. Kirk sice leze místy na nervy, ale tak to má u jeho postavy být a na Natalii Martinez je radost pohledět. Nejen kvůli otevřenému konci je škoda, že druhá řada nebude. Tihle policajti by si jí zasloužili. 80%(28.4.2018)

Pravděpodobně zatím nejzábavnější techno-kriminálka (kam se hrabe CSI Cyber s prkenou Patricií Arquette) všech dob, kterou TV pochopitelně ukončila pro nedostatečnou sledovanost hned po první sezóně. U kvalitních seriálů normální průběh - sračkové telenovely přežijou všechno. Podprahovou multi-kulti propagandu beru v dnešní době u seriálů ze Spojených socialistických států amerických jako neoddělitelnou součást filmové a TV tvorby. Stejně, jako i v nejlepších českých filmech z 50. let proletáři radostně budovali lepší zítřky a při práci radostně budovatelské písně, oplývají všechny dnešní americké seriály zástupy hodných barevných hrdinů. V 10. díle už to soudruzi z USA trochu přehnali - takhle hodný, chápavý a starostlivý vůdce černošského gangu je postava z rodu víl Zubniček nebo třpytkujících upírů. :-D(21.8.2017)