Nová súťažná, no najmä zábavná relácia, v ktorej proti sebe nastúpia tímy Roba JakabaJuraja Kemku. Každý z kapitánov musí za pomoci svojho hosťa zistiť správne odpovede na netradičné otázky, pričom často vznikajú vtipné situácie. Do tuhého ide najmä v závere relácie. Súperiace dvojice musia zodpovedať spoločnú otázku, pri ktorej vsádzajú sumu, ktorej výšku súperi nevedia. Víťazom sa stane tím s vyššou nahranou sumou. (TV Markíza)

MM_Ramone odpad!

Televízia Markíza vyprodukovala ďalšiu nepozerateľnú, nehorázne trapnú a totálne nudnú reláciu. Na to sú v tejto inštitúcii hotoví majstri. Zásobovať slovenského gaučového diváka debilným odpadom je ich prioritou. Tento krát dali dohromady vskutku mimoriadne nesympatickú trojicu dementov. Jebnutý Kemka, pribrzdený Jakab a akýsi slizký niktoš Sokol. Títo traja úbožiaci sa majú postarať o zábavu verných divákov TV Markíza. Ja si skôr myslím, že sa im podarí jedine ich donútiť k tomu, aby prepli na iný kanál. Nikto sa predsa nechce pozerať na takýto odpad! ()

Shakers

Práveže celkom fajn po tých všelijakých talentoch a čo ja viem čoho ešte. Kemka a Jakab nenudia a zabávajú a navyše sa tu ešte aj niečo dozvieme. Len keby tam tie reklamy neboli. 70% - 3* ()

Arsenal83

Kemka je trapák, lenže niekedy naozaj vtipný, tento formát mu sedí. Jakaba som mal radšej než Kobielskeho, ale stále dobré. Vedátor úplná špička, vidno, že všetko má skvele pripravené. Každopádne pre nízke hodnotenie som dal plný počet, bavilo ma to, prišli zaujímavosti a aj obohacujúce informácie. Dobrý program, na ktorý som sa tešil. ()

Marek1991

Pokus o zábavu vo vedomostnej relácii, no s touto trojkou tu je to skôr trápne. Chvíľu som vydržal kvôli bizarným informáciám, no formát je katastrofa. ()

Aljak

Taká jemne preafektovaná napodobenina Čo ja viem. Formát "Dobre vedieť!" je občas dosť zdĺhavý a k tomu tá strojená "vtipnosť" mi príde často nepríjemná. Nič proti Kemkovi a Jakabovi, ale už ich je človek fakt presýtený, keďže ich pchajú pomaly už do každej relácie - no a pozerať sa na nich v rolách premúdrelých zabávačov (+ k tomu aj ďalší "vtipní" súťažiaci hostia), tak toto nie je veru môj šálok kávy. Rastislav Sokol ako moderátor mi spočiatku vadil, ale napokon celkom fajn moderátor. Najlepšie z celej show sú jednoznačne tie dokrútky slúžiace ako demonštrácia odpovede. A občas aj celkom zaujímavé veci sa človek dozvie. ()

otík

Asi vzhledem k ostatním komentářům jsem ovlivněn tím, že jako bodrý chlapec ze Slovácka miluji slovenčinu. A v tomto pořadu je jazyk opravdu úžasný. Ale i kdyby tomu tak nebylo, líbí se mi schéma pořadu. Zábava rozhodně přichází a k tomu se člověk dost poučí. Oceňuji také dobrý výběr soutěžících a jejich hostů, kteří se většinou velmi dobře zapojují. A i kdyby to mělo být jen jako kulisa, rozhodně to neuškodí. ()

Autogram odpad!

Herci, ktorí svoju kariéru založili na trápnosti, sa v tejto relácii našli ako doma. Ťažko sa nájde horší formát akože náučnej relácie, ako je táto šou. Vykrikujúci zabávači predvádzajúci spolu s hosťami svoju nevedomosť na priblblých otázkach má byť asi tá pravá zábava pre masy bažiace po vedomostiach. ()

toi-toi

Prekvapujúco zábavná relácia, ktorá stojí na Kemkovi s Jakabom. A samozrejme obligátne výborný Samo Trnka. Často to však zhadzujú otravný a hlúpy hostia. ()

balcazar

Dobrý námet (vedomostná súťaž v spojení so zábavou), dobrý moderátor, dobrý Kemka, ale to je asi tak všetko. Jakab nestíha, hostia nič moc, a tak len bezducho tliachajú. Keď som hovoril o dobrom námete, zabudol som dodať jedno ALE. Je ťažko zrealizovateľný, pri spojení faktu so zábavou je potrebné dosadiť glosátorov, ktorí takýto typ šou majú v malíčku (síce vôbec nie rovnaká, ale predsa napr. Sedem s.r.o.). Škoda, pozriem si túto reláciu viac ako jedenkrát, ale nad priemer sa nevyšplhá. ()

helrohir

Ja sa pridám na stranu tých, ktorí túto reláciu veľmi nehania. V porovnaní so zvyškom pôvodnej tvorby, ktorú markíza vysiela, ide o celkom pozerateľný projekt. Hoci tým, že Jakaba veľmi nemusím a Kemka je už okukaný u mňa trocha stráca. Sem tam sa na tom dá aj zasmiať, ale najdôležitejšie je, že sa človek dozvie kopu zaujímavých informácií. ()

PlysovyMacko

Relácia plná zaujímavosti a sympatických hostí, ktorí hádajú odpovede. Občas je to mega vtipné a najlepšie sú pokusy vedátora. ()

BarVo

Po pár nie celkom dobrovoľne odsledovaných častiach musím vyjadriť obdiv ako Kemkovi, tak Jakabovi, akých pakov tu zo seba dobrovoľne robia. Neviem, či si to z TV niekto všimol, ale vtipnejší sú častejšie ich hostia a pri horšom výbere sa to nedá počúvať už vôbec. Otázky /až na výnimky/ sú na hlavu, a správna odpoveď vlastne ani nikoho nezaujíma. Útrpné. Pobaví len Samo Trnka a občas podarené dokrútky. ()