Série(9) / Epizody(61)

Trailer

fgf_hbf

Problém Letterkenny je v tom, že aby se člověk bavil, musí mít náladu na zvrhlou komedii a zároveň ještě sílu pekelně se soustředit - ne že by byla tak náročná zápletka, to rozhodně ne, ale kadence vidláckých dialogů je neúprosná a myslím, že bez rychločtení anglických titulků, i zcela nepochytitelná. Ale momenty jako "Yes yes yes yes yes" scéna v epizodě Relationships (S2) za to stojí. ()

Castrator

Nic moc. Humor, který může ocenit spíš Kanaďan než středoevropan, navíc by to měl být Kanaďan z podobného vidlákova jako je Letterkenny, aby ocenil to, co má být humorné, což nejsou vždy vtipy nebo vtipné dialogy, ale hlavně chování a vyjadřování postav. Ti čtyřmi a pěti hvězdami hodnotící podezírám z pózy "ha ha, já to chápu a směju se tomu, ale vy určite nebudete (protože já se tomu ve skutečnosti taky nesměju, dokonce mám problém chápat, o čem tam melou), tak jsem lepší a hlavně chytřejší než vy!". Letterkenny je nevtipná blbost, která je dobrá hlavně tím, že je extrémně blbá velmi jedinečným způsobem. Jestli nechápete, co je na How are you now? Not so bad. ("How're ya now? Not so bad.") tak legračního a proč to tam ten vidlák pořád opakuje, otočte se a jděte se bavit jinam, tohle není seriál pro vás. Našinec moc neocení, že anglické titulky pro spoustu epizod (možná všechny?) neexistují a samotní Britové nebo Američané některé věty bez titulků nepochytí, čehož jsou důkazem diskuze na netu, tudíž pro kohokoliv, kdo si s angličtinou vyloženě netyká, je tenhle seriál docela dost velká fuška. Ne moc vtipná fuška. ()