Rodina sa vracia z kúpania, keď s autom uviazne v zápche áut pripomínajúcich katafalk, pozdĺž viacprúdovej diaľnice vedúcej do tunela. Tunel je zrejme uzavretý a rodina s prichádzajúcimi udalosťami stráca nádej, že sa domov dostane bezpečne... (Arsenal83)

EvilPhoEniX

Zajímavý nápad i vizuál, ale od André Øvredala jsem čekal víc. Škoda, že vše nechal na divákové fantazii, celkem mě zajímalo, co vše se uprostřed tunnelu mohlo dít. Mohlo to být Epic, takhle se tvůrce vydal spíš skromnější cestou a to na mě příliš nefunguje. 6/10. ()

*CARNIFEX*

Jeden by umrel od toho čakania, kým sa niečo stane. A čuduj sa svete, nič sa nestane. Za tú myšlienku a nápad tá dvojka .. ()

easaque

+2* další kraťas, který buduje dobrou atmosféru s dostatečně slušným vizuálem, ale bez naplnění. Cesta tunelem je pro mnohé traumatizující i v současné době, tak není divu že v přelidněné budoucnosti to bude o dost horší. Prostě další vize budoucnosti jakou nám předvádí seriál Černé zrcadlo. [ PŘÍBĚH: 0 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 0 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

pornogrind

Musím uznat, že po celou stopáž snímku jsem byl napjatej co z toho vyleze. Výsledek je sice trošku zklamání, ale já tomu ty 4 slabší hvězd dám. Antiutopie. ()

TheEvilTwin

Hodně zajímavý nápad, slušný vizuál a úcta k Andrému Ovredalovi (Noční můry z temnot, Autopsy of Jane Doe) si vyslouží 3 hvězdy a ačkoliv mě nápad strhnul, je film hodně pomalý a dal by se ve výsledku shrnout do tří minut. ()

• Film byl natočen na základě povídky „The Tunnel Ahead“ od spisovatelky Alice Glaser. (pornogrind)