Komentáře uživatelů k TV filmu (56)

Pomalu se to začíná stávat mojí srdcovkou, stejně jako Megalodon je i Sharknado výstavní skříní Asylum, každé další pokračování se snaží být víc šílenější a mě to prostě baví, už se těším na další přírustek!(26.7.2017)

Nejlepší film všech dob. Ale další díl už prosím ne.(1.8.2016)

Nekutečnej nářez, po dlouhé době fakt podařená parodie, skoro na všechny kultovky. Star wars, star trek, Christine, čaroděj ze země OZ, pobřežní hlídka (potěšilo, nás nostalgiky :) ). Jedna hláška stíhá druhou, prostě jsem se bavil od začátku dokonce. A třešnička na dortu, Rajda Tara jako nahláškovaný Terminátor. Chci sní sólovku! :D Asylum tady dokazuje že zábavný film, se dá opravdu natočit i za pár babek. Pálím prostě plných 5.(20.3.2017)

Totálně důstojné pokračování zprofanovaneho kultu v zběsile mindfuckove akci. Nejlepší superhrdinsky film.(29.8.2016)

Žralokonádo, požarnádo, krávnádo, atomnádo a všechny dalčí druhy tornád, jež si dokážete představit, víc šílenější to už být nemůže. Zřete, neb to se nedá popsat. Za nejšílenější film všech dob dávám 5 hvězd(4.8.2017)

Promenáda vnadných samic v čele se Stývem z Berla Kills. Tornádo žraloků. Totální brak snímek. Pustil jsem si to v jiném jazyce, abych tomu nerozuměl a.... bavil jsem se. Takže 5+(6.9.2016)

A opet Žraločí tornádo. Opravdu jen čekám, který díl konečně získá Oscara. Fakt prdel. Nejvíc mě baví, jak si na začátku dělají prdel z Hvězdných válek. Vůbec mi nepŕíjde, že by tvůrcům docházely nápady. Jen tak dál. Ale přesto peachovina na entou. No i když oči mi nepraskly. :) Ale musím přiznat, že takhle jsem se dlouho nenasmál a to myslím úplně vážně. Žraločí, ropné, ohnivé, lávové, elektrické, kamenné, nukleární a dokonce i dobytčí tornádo. Kdepak, tento film musíte brát naprosto vážně. :) Je vidět, že tato série má opravdu výjimečné kvality. :) Steve se opět překonal. :) Dokonce jsem poslal děkovný mail do TV Barrandov.(17.8.2017)

Už ve třetím dílu se tato překvapivě populární sága dostala tam, kde jsem ji chtěl od začátku mít - do fáze absolutní absurdní šílenosti, která si na nic nehraje a ani zbla se nebere vážně. Žraloci ve vesmíru jsou však překonáni, protože čtyřka to šílenství, světe div se, dotahuje ještě dál. Připravte se na lávonáda, krávonáda, roponáda, bleskonáda, ohňonáda a na radioaktivní žralokonáda, která je pochopitelně potřeba hnát přes Niagarské vodopády, aby se z nich ta radioaktivita smyla. Logika na nule, vyvážená stoprocentní zábavou. Fajnšmekrovina jak hovado.(13.11.2016)

Opět přeplácanější než předešlé díly, ale je to přeci Žraločí tornádo a to právě staví na těch největších šílenostech. Zajímavý byl nápad s jaderným torndádem a jadernými žraloky, ale jen ho na můj vkus mohli využít více. Zamrzelo mě že tu nevystupuje Nova (tu jednu sekundu na konci nepočítám), ale alespoň jsme za ní dostali náhradu v podobě jiné krásné slečny, která taky nosí lesklé kalhoty. Akorát April ze které tu dokonce udělali už jakou supermanku mi tu vadila, tohle se mi sem moc nehodí. Ale jinak jsem se pobavil dobře. Doufám že v pátém díle už konečně dojde ke zničení civilizace.(10.8.2017)

Ian Ziering je ve své roli prostě skvělý a já se jen těším na to, čemu bude muset znovu a znovu čelit, nebo jakým způsobem bude sám zachráněn. Tady je ten finální opravdu skvělá magořina. Stojí to ale i na dalších hercích, kteří jsou béčkově výborní. Tara Reid už je s touto sérií také plně spojená, ale už sem patří i David Hasselhoff. A když už jsme u té „Pobřežní hlídky“, tak ve filmu se objeví i Gena Lee Nolin a Alexandra Paul, které z tohoto devadesátkového seriálu budete znát dobře. Pro fanouška béčkových kravin je tohle pořád nádhera.(7.8.2016)

Je to ultrašílenej giganesmysl. Ale prakticky celou dobu jsem se smál a to se nepodaří leckterý komedii.(18.11.2016)

Víc a víc a víc! Sharksandnado, bouldernado, oilnado, firenado, frozenado, hailnado, cownado, lightningnado a nukenado jsou na postupu! Víc tornád, zničené přehrady, jaderné elektrárny a velkoměsta. Proti apokalypse samozřejmě stojí nezničitelný Fin Shepard, jeho kyborgizovaná létající manželka se světelným mečem a zbytek Shepardovic rodiny. Opět bombastičtější podívaná s mizernými efekty, ale odkazy na Star Wars, Star Treck, Texaský masakr motorovou pilou, Christine, Čaroděje ze země Oz a bůh ví kolik dalších klasik. Jezdí se v autech, strojích s obří motorovou pilou, pluje se na pirátských plachetnicích, létá v letadlech, na padácích, s různými létajícími aparáty i vlastní silou a při tom všem se bojuje se žraloky živými, hořícími, zmraženými a nukleárními. Nesmíme zapomenout na Davida Hasselhofa jako Colonela Gilberta Sheparda a minutku pro Steva Guttenberga, který si nejspíš odskočil přímo z Lavalantuly 2. Úžasná podívaná pro milovníky absurdních béčkových spektáklů!(14.8.2016)

Neeeeeeee, moje máma je žralok, ne robot 😂😂😂(26.7.2017)

Uplynulo päť rokov od posledného Sharknada. Planéta Zem je pred Sharknadom chránená špeciálnym projektom, ktorý z vesmíru zabraňuje vzniku Sharknada. Fin Shepard je stále národným hrdinom a prichádza do Las Vegas. Z ničoho nič sa však na oblohe objaví niečo, čo nikto nečakal. Sharknado je po piatich rokoch späť a je silnejšie než predtým. Finovi tak nezostáva nič iné, ako vykonať to, čo mu v živote ide najlepšie. A to je zachraňovanie sveta pred lietajúcimi žralokmi. - Moderná žraločia TV klasika z USA je po roku späť a opäť prináša súboj rodinky úžasných proti lietajúcim žralokom. V podstate sa oproti minulej časti nič nezmenilo, ale stále si to udržalo vyššiu úroveň ako úbohá dvojka. Sharknado má oproti iným hororom od The Asylum jednu obrovskú výhodu. Tá nespočíva v hereckom obsadení, ktoré je taktiež zložené z hercov, ktorých zrejme nikto iný nechce, ale v tom, že sa tu človek nemusí pozerať na hodinu nezmyselných dialógov medzi otravnými postavami, ako to býva u iných hororov od tohto štúdia. Sharknado je nabité neprestávajúcou akciou, ktorá samozrejme pôsobí skôr úsmevne, ale aj to sa počíta. Prekvapila ma prítomnosť fighterov z ťažkej váhy v UFC Roya Nelsona a Franka Mira. Tí boli ešte na začiatku roka v top 10, ale keďže sa radšej venujú 'zmysluplnejším' veciam ako je tréning, už sú odtial preč. Frank nedávno neprešiel drug testom a zviedol to na klokanie mäso, takže by som nebol prekvapený, keby nabudúce vycúval zo zápasu kvôli zraneniu zo súboja so žralokmi. + herečka z Sharknado 2, Charlie's Farm a Sharknado 3 + herečka z Sharknado 3 + herec z Piranha 3DD a Sharknado 3 + herec z Piranha 3DD + herečka z V/H/S/2, Burying the Ex a A Blood Story + herečka z V/H/S: Viral + herec z Sharknado 2 a Sharknado 3 + herečka z Halloween II, Hatchet III, Seed 2, Contracted: Phase II a Tales of Halloween + herec z Texas Chainsaw 3D(1.8.2016)

Recyklovaný recyklát recyklátu...(3.8.2017)

Kterýpak jiný snímek se může pochlubit tím, že se s přibývajícími pokračováními efekty hrůzostrašně kvalitou propadají, a to nejen k naprostému animačnímu dnu, nýbrž hluboko pod něj. Celý tento díl se táhne ve víru neustále expícího tornáda, které už zdaleka není obaleno pouze žraloky, nýbrž nově i ropou, ohněm, elektřinou, ba dokonce i jadernou energií a nějakou tou připletenou krávou. Opravdu by mě zajímalo, jak probíhá takový běžný natáčecí den. Na vymýšlení něčeho takového je třeba mít hodně velkou zásobičku podpůrných prostředků. Hrozně se mi líbí směr, kterým se tento snímek vydal. S absurditou zašel do těch největších extrémů a funguje to. Rozhodně ne po celou stopáž, nicméně je k nalezení tolik momentů, které mají potenciál takřka stát se kultovními. Sharknado je snímek plavící se ve svém vlastním žánru. Dokonce nechybí ani troška romantiky. O obrovském nadhledu tvůrců nechť svědčí například zrychlené závěrečné titulky. Velmi příjemná oddechovka. Těším se na další díl.(12.9.2017)

Séria, ktorá je vyvážená až je to na počudovanie. Ani v tomto prípade nepoľavuje v absurdných situáciách, narážkach na snáď celú významnú americkú kinematografiu a robí si prču zo všetkého a všetkých. Len tak ďalej Asylum!(17.7.2017)

Nedá se svítit, všechen zbytek těžké munice tvůrci vystříleli v trojce a na čtvrtý díl zbyly už jen menší kalibry. Ani zkázy Las Vegas, Hooverovy přehrady, nebo Grand Canyonu, prostě nemůžou konkurovat raketoplánu, Hasselhoffovi na Měsíci a žralokům rejdícím ve vzduchoprázdnu. Scénář je prostě oproti předchozí trilogii výrazně chudší a celkově nepříliš nápaditý a stereotypní. Hasselhoffova role je tentokrát dost ubohá, Guttenberg se jen mihne, Ziering je nemastný neslaný a jeho motorovka už příliš provařená, jeho všechny děti otravné... Nejlepší postavou je tedy asi parádně vytuněná kyborgyně Tara Reid - i když se jmenuje, vypadá i hraje jako pornoherečka, bavila mě nejvíc. Ale i čtvrté Sharknado je pořád docela slušná zábava, jeho triky jsou stále nádherně mizerné a scénář opět totálně zhulený. A vlastně přece se něčím originálním čtyřka pochlubit může, a to obohacením angličtiny o několik novotvarů, třeba o "bouldernado", "oilnado", "firenado", kansaské "cownado" a několik dalších "-nados". Do případné pětky navrhuju nějak zakomponovat třeba emzáky, zombie, upíry, nebo aspoň nazisty uvnitř zeměkoule, jinak je další úpadek neodvratný.(27.8.2016)

I přes svou nesmírnou debilitu opět k popukání. Nejvíc potěší pochopitelně camea a role bývalých hvězd a narážky na jejich filmy (Hasselhoff "Nemáme tady žádného plavčíka!"). Jinak je všechno ve stejných kolejích a závěr je už opravdu naprosto mimo jakékoliv kategorie. I tak mě to ale bavilo.(6.8.2017)

Že to už šílenější být nemůže? Slovo „nemůže“ chlapci od The Asylum neznají. Opět naprosto příšerné, absurdní, špatně natočené i zahrané, ale setsakramentsky zábavné a tvořivé. Sice se mi vesmírná vložka trojky líbila o něco víc a ačkoliv jsou zde četné odkazy na Star Wars (chlapci poněkud hodně riskují žalobu), děj se drží spíše při zemi. I když, dojde na plavbu v korábu, šílenou jízdu vlakem, či dokonce i létající barák (nemluvě o zástupu několika druhů tornád). Absolutně jsem nevěděl, co čekat a... ano, dočkal jsem se dalšího typického, leč zase o něco díky rozpočtu (vskutku, efekty se začínají rovnat dobrému levnému filmu) promakaného Sharknada, které mě ani nezvedlo ze židle, ale ani nedokázalo zklamat. Teď jen opravdu nevím, co čekat od dalšího dílu. A jsem ohromně zvědavý. 55%(27.7.2017)

<< předchozí 1 2 3