Komentáře uživatelů k TV filmu (75)

 • ExpertRaptor
  *****

  Je to skvelý horor, ktorý má čo divákovi ponúknuť a určite si ho niekedy v budúcnosti z radosťou pozriem ešte raz. P.S.: Po jednotke je toto druhý najlepší diel zo série. 90%(16.7.2018)

 • darthhokro
  *****

  Nekutečnej nářez, po dlouhé době fakt podařená parodie, skoro na všechny kultovky. Star wars, star trek, Christine, čaroděj ze země OZ, pobřežní hlídka (potěšilo, nás nostalgiky :) ). Jedna hláška stíhá druhou, prostě jsem se bavil od začátku dokonce. A třešnička na dortu, Rajda Tara jako nahláškovaný Terminátor. Chci sní sólovku! :D Asylum tady dokazuje že zábavný film, se dá opravdu natočit i za pár babek. Pálím prostě plných 5.(20.3.2017)

 • IGNI
  *****

  Pomalu se to začíná stávat mojí srdcovkou, stejně jako Megalodon je i Sharknado výstavní skříní Asylum, každé další pokračování se snaží být víc šílenější a mě to prostě baví, už se těším na další přírustek!(26.7.2017)

 • inutihar
  *****

  Nejlepší film všech dob. Ale další díl už prosím ne.(1.8.2016)

 • Israha
  *****

  To, co se úplně nepodařilo trojce, dotahuje čtvrté Žralokonádo v podstatě do dokonalosti. Bláznivé tempo, blatantní absenci technické a herecké kvality, míry a dobrého vkusu, ujetý humor a lahůdkově (sebe)ironickou stylizaci si to jakožto základní atributy série bere s sebou, ale důraz na camea celebrit poněkud ustoupil filmovým i jiným parodiím a pokus o "rozmáchlý" dějový oblouk působí tentokrát i v rámci své bezuzdné absurdity o dost soudržněji a v důsledku toho plyne tahle šílenost tak rychle, že nemáte čas ani chuť dívat se na hodinky. Asi někde tady, mezi trojkou a čtyřkou, se Sharknado vymanilo ze škatulky kultu pro milovníky campu a šíleností a stalo se plnohodnotným popkulturním fenoménem. Ve své podstatě se to dá považovat za obrovský úspěch.(16.8.2018)

 • gazogazo
  *****

  Totálně důstojné pokračování zprofanovaneho kultu v zběsile mindfuckove akci. Nejlepší superhrdinsky film.(29.8.2016)

 • RafaKrakal
  *****

  Žralokonádo, požarnádo, krávnádo, atomnádo a všechny dalčí druhy tornád, jež si dokážete představit, víc šílenější to už být nemůže. Zřete, neb to se nedá popsat. Za nejšílenější film všech dob dávám 5 hvězd(4.8.2017)

 • buchannon
  *****

  A opet Žraločí tornádo. Opravdu jen čekám, který díl konečně získá Oscara. Fakt prdel. Nejvíc mě baví, jak si na začátku dělají prdel z Hvězdných válek. Vůbec mi nepŕíjde, že by tvůrcům docházely nápady. Jen tak dál. Ale přesto peachovina na entou. No i když oči mi nepraskly. :) Ale musím přiznat, že takhle jsem se dlouho nenasmál a to myslím úplně vážně. Žraločí, ropné, ohnivé, lávové, elektrické, kamenné, nukleární a dokonce i dobytčí tornádo. Kdepak, tento film musíte brát naprosto vážně. :) Je vidět, že tato série má opravdu výjimečné kvality. :) Steve se opět překonal. :) Dokonce jsem poslal děkovný mail do TV Barrandov.(17.8.2017)

 • ComicGuy
  *****

  Zo všetkých dielov to bola najväčšia vtákovina. Mama terminátor? WAT? :D Ale aj tak je to super pokračovanie a teším sa ,čo prinesie päťka. Potom ,čo som zhliadol túto sériu si myslím , že ma už nič neprekvapí :) 5*(29.4.2018)

 • kataklysm
  *****

  Promenáda vnadných samic v čele se Stývem z Berla Kills. Tornádo žraloků. Totální brak snímek. Pustil jsem si to v jiném jazyce, abych tomu nerozuměl a.... bavil jsem se. Takže 5+(6.9.2016)

 • Filmmaniak
  ****

  Už ve třetím dílu se tato překvapivě populární sága dostala tam, kde jsem ji chtěl od začátku mít - do fáze absolutní absurdní šílenosti, která si na nic nehraje a ani zbla se nebere vážně. Žraloci ve vesmíru jsou však překonáni, protože čtyřka to šílenství, světe div se, dotahuje ještě dál. Připravte se na lávonáda, krávonáda, roponáda, bleskonáda, ohňonáda a na radioaktivní žralokonáda, která je pochopitelně potřeba hnát přes Niagarské vodopády, aby se z nich ta radioaktivita smyla. Logika na nule, vyvážená stoprocentní zábavou. Fajnšmekrovina jak hovado.(13.11.2016)

 • kaylin
  ****

  Ian Ziering je ve své roli prostě skvělý a já se jen těším na to, čemu bude muset znovu a znovu čelit, nebo jakým způsobem bude sám zachráněn. Tady je ten finální opravdu skvělá magořina. Stojí to ale i na dalších hercích, kteří jsou béčkově výborní. Tara Reid už je s touto sérií také plně spojená, ale už sem patří i David Hasselhoff. A když už jsme u té „Pobřežní hlídky“, tak ve filmu se objeví i Gena Lee Nolin a Alexandra Paul, které z tohoto devadesátkového seriálu budete znát dobře. Pro fanouška béčkových kravin je tohle pořád nádhera.(7.8.2016)

 • MaaaR@
  ****

  Je to ultrašílenej giganesmysl. Ale prakticky celou dobu jsem se smál a to se nepodaří leckterý komedii.(18.11.2016)

 • sadlokan
  ****

  Temně hučí Niagara......(7.11.2018)

 • AmunRa
  ****

  Víc a víc a víc! Sharksandnado, bouldernado, oilnado, firenado, frozenado, hailnado, cownado, lightningnado a nukenado jsou na postupu! Víc tornád, zničené přehrady, jaderné elektrárny a velkoměsta. Proti apokalypse samozřejmě stojí nezničitelný Fin Shepard, jeho kyborgizovaná létající manželka se světelným mečem a zbytek Shepardovic rodiny. Opět bombastičtější podívaná s mizernými efekty, ale odkazy na Star Wars, Star Treck, Texaský masakr motorovou pilou, Christine, Čaroděje ze země Oz a bůh ví kolik dalších klasik. Jezdí se v autech, strojích s obří motorovou pilou, pluje se na pirátských plachetnicích, létá v letadlech, na padácích, s různými létajícími aparáty i vlastní silou a při tom všem se bojuje se žraloky živými, hořícími, zmraženými a nukleárními. Nesmíme zapomenout na Davida Hasselhofa jako Colonela Gilberta Sheparda a minutku pro Steva Guttenberga, který si nejspíš odskočil přímo z Lavalantuly 2. Úžasná podívaná pro milovníky absurdních béčkových spektáklů!(14.8.2016)

 • AlesNitram
  ****

  Neeeeeeee, moje máma je žralok, ne robot 😂😂😂(26.7.2017)

 • Marceloo
  ***

  Uplynulo päť rokov od posledného Sharknada. Planéta Zem je pred Sharknadom chránená špeciálnym projektom, ktorý z vesmíru zabraňuje vzniku Sharknada. Fin Shepard je stále národným hrdinom a prichádza do Las Vegas. Z ničoho nič sa však na oblohe objaví niečo, čo nikto nečakal. Sharknado je po piatich rokoch späť a je silnejšie než predtým. Finovi tak nezostáva nič iné, ako vykonať to, čo mu v živote ide najlepšie. A to je zachraňovanie sveta pred lietajúcimi žralokmi. - Moderná žraločia TV klasika z USA je po roku späť a opäť prináša súboj rodinky úžasných proti lietajúcim žralokom. V podstate sa oproti minulej časti nič nezmenilo, ale stále si to udržalo vyššiu úroveň ako úbohá dvojka. Sharknado má oproti iným hororom od The Asylum jednu obrovskú výhodu. Tá nespočíva v hereckom obsadení, ktoré je taktiež zložené z hercov, ktorých zrejme nikto iný nechce, ale v tom, že sa tu človek nemusí pozerať na hodinu nezmyselných dialógov medzi otravnými postavami, ako to býva u iných hororov od tohto štúdia. Sharknado je nabité neprestávajúcou akciou, ktorá samozrejme pôsobí skôr úsmevne, ale aj to sa počíta. Prekvapila ma prítomnosť fighterov z ťažkej váhy v UFC Roya Nelsona a Franka Mira. Tí boli ešte na začiatku roka v top 10, ale keďže sa radšej venujú 'zmysluplnejším' veciam ako je tréning, už sú odtial preč. Frank nedávno neprešiel drug testom a zviedol to na klokanie mäso, takže by som nebol prekvapený, keby nabudúce vycúval zo zápasu kvôli zraneniu zo súboja so žralokmi. + herečka z Sharknado 2, Charlie's Farm a Sharknado 3 + herečka z Sharknado 3 + herec z Piranha 3DD a Sharknado 3 + herec z Piranha 3DD + herečka z V/H/S/2, Burying the Ex a A Blood Story + herečka z V/H/S: Viral + herec z Sharknado 2 a Sharknado 3 + herečka z Halloween II, Hatchet III, Seed 2, Contracted: Phase II a Tales of Halloween + herec z Texas Chainsaw 3D(1.8.2016)

 • hladass
  ***

  Recyklovaný recyklát recyklátu...(3.8.2017)

 • SeBig
  ***

  No vidíte! A ani to nebolelo! Takhle by se mi na asylumácký filmy koukalo s lepší chutí, když vím že se aspon parkrát zasměju s doměním, že oni to dělaj za učelem nás taky pobavit. Naprostá přehnanost stejně jako trojka..opět jsem se neuvěřítelně zasmál nad sem tam nějakou přehnanou scénou.. je to trash, ale zábavnej trash.. a to mám rád.(21.7.2018)

 • Frajer42
  ***

  Kterýpak jiný snímek se může pochlubit tím, že se s přibývajícími pokračováními efekty hrůzostrašně kvalitou propadají, a to nejen k naprostému animačnímu dnu, nýbrž hluboko pod něj. Celý tento díl se táhne ve víru neustále expícího tornáda, které už zdaleka není obaleno pouze žraloky, nýbrž nově i ropou, ohněm, elektřinou, ba dokonce i jadernou energií a nějakou tou připletenou krávou. Opravdu by mě zajímalo, jak probíhá takový běžný natáčecí den. Na vymýšlení něčeho takového je třeba mít hodně velkou zásobičku podpůrných prostředků. Hrozně se mi líbí směr, kterým se tento snímek vydal. S absurditou zašel do těch největších extrémů a funguje to. Rozhodně ne po celou stopáž, nicméně je k nalezení tolik momentů, které mají potenciál takřka stát se kultovními. Sharknado je snímek plavící se ve svém vlastním žánru. Dokonce nechybí ani troška romantiky. O obrovském nadhledu tvůrců nechť svědčí například zrychlené závěrečné titulky. Velmi příjemná oddechovka. Těším se na další díl.(12.9.2017)

<< předchozí 1 2 3 4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace