Mateřská posedlost (TV film)

Taken Back: Finding Haley

Scénografie:

Paul Joyal

Kostýmy:

Tanya Lipke

Film už na prvý pohľad vyznieva dosť prvoplánovo a plne predvídateľne. Pozrel som si ho úplne náhodou (keď som nechal bežať televízor a zrazu išiel tento film), no napokon ma to celkom zaujalo a v podstate aj prekvapilo. Áno, bolo absolútne jasné, kam celý dej speje a ako to celé skončí, ale napriek tomu to bolo celkom zručne natočené, a dokonca to nebolo ani náhodou amatérske ako tomu býva zvykom pri TV filmoch. Navyše, aj po dialógovej stránke to bolo vydarené (a to u mňa dosť zaváži). Miestami mi síce prekážala občasná teatrálnosť (najmä v záverečnej fáze), ale v podstate som bol po zhliadnutí tohto filmu skôr milo prekvapený :)(27.7.2019)

• hygienik

V SK znení málo známa dabérka Michaela Hanudelová (ako Ema). Má krásny hlas.(9.7.2018)

O ženské, které ukradli malé dítě a po 12 letech ho našla.(15.6.2016)

• Lyžař

Myslenka nevypada zle. Bohuzel ale realizace nejen ze pokulhava. Ona nedava smysl! Tolik scen, ktere neukazuji ani drobet lidskeho chovani...(10.1.2021)

• laik_60

Matke unesú trojročnú dcéru, policia, FBI nic nenajdu, manžel to nevydrží, rozvedie sa, mama neustále hlada až jej z toho šibe, trocha primitívne, postavené na náhodnom stretnutí po dvanástich rokoch, herecky nic mimoriadne.(13.5.2020)