Reklama

Reklama

Çilek Kokusu

(seriál)
Romantický
Turecko, 2015, 41 h 47 min (Minutáž: 92–125 min)

Hudba:

Alp Yenier

Hrají:

Demet Özdemir, Yusuf Çim, Mine Tugay, Murat Başoğlu, Laçin Ceylan, Kubilay Penbeklioğlu, Zeynep Tuğçe Bayat, Uğur Demirpehlivan, Çisem Çancı, Gözde Kaya (více)
(další profese)

Epizody(23)

Recenze (3)

misa_laska 

všechny recenze uživatele

Cilek kokusu = vůně jahod, krátký seriál. Dohromady 23 dvouhodinových dílů o příběhu velké lásky Asli (Demet Özdemir), která pracuje v cukrárně a Buraka (Yusuf Cim) z bohaté rodiny. Asli díky Burakovi přijde o práci a tak se svojí kamarádkou vydává z Istanbulu do Bodrumu, kde mají pracovat v hotelu. Tento hotel ale patří rodině Buraka, kde se opět setkávají a opět přichází díky němu o práci. Mezitím její matka, začne pracovat jako kuchařka v bohaté rodině, a protože přišla o ubytování, začíná bydlet v této rodině. Asli se vrací a zůstává bydlet společně s matkou. Po nějakém čase zjišťuje, že je to rodina Buraka a žijí spolu v jednom domě. Seriál je spíše průměrný, ale vyšší hodnocení má díky krátkosti, prodlužování a natahování příběhu by hodnocení ubralo na 3 hvězdy. Zakončení bylo urychlené. ()

Soupalka 

všechny recenze uživatele

Nezbývá než smeknout před scénáristy. V seriálu se opravdu, ale opravdu vůbec nic neděje a přesto dokázali naplnit skoro 50 hodin. Asi jim pomohlo, že několik dílů seriál dost tápe, kam se vlastně chce zatřídit a z rádobypotrhlé romantické komedie se posouvá k něčemu co už nelze jednoznačně zařadit. Chybí nejen děj, ale i humor,  akce, cokoliv. Romantika je vlastně tak nějak trapná stejně jako odkazy na tradice nebo třídní rozdíly, hudba nudná, řada vedlejších postav nesympatická a má problém udržet integritu. A tak tu jednu hvězdu ode mne nakonec dostala Eda v podání Idil Sivritepe, která s přehledem na prahu třicítky zvládá přiměřeně zahrát roli adolescentní dcery. ()

Reklama

Reklama