Útok vraždících rajčat

• USA Killer Tomatoes Strike Back!

To už není zdravá zelenina, jsou to kulatí červení vrazi! Policie vyšetřuje případy agresivních zmutovaných rajčat, která napadají lidi. Detektiv Lance Boyle nevěří v existenci agresivních, zmutovaných rajčat, která vraždí lidi. Jednoho dne se však přesvědčí, že je možné i to, co se zdá být nemožné. Detektiva Lance Boyleho čeká ráno v práci zpráva, že došlo k dalším dvěma vraždám. Lance touží po uplatnění, ale když ho šéf pověří pátráním v případě vraždících rajčat, má dojem, že je to plýtvání jeho schopnostmi, protože na jejich existenci nevěří. Zmutovaná rajčata však skutečně řádí a napadnou i doktorku tomatoložku Kenedi Johnsonovou, která se na univerzitě věnuje jejich výzkumu. Téma se probírá i v televizní talkshow. Lance dostane za úkol hlídat doktorku Kenedi a je svědkem dalšího jejího napadení rajčaty. Teď už začíná věřit, že je možné i nemožné. Začíná tedy pátrat po příčinách záhadné mutace a jejím původci. (Peklop)

hladass

Co si budeme nalhávat, celá série o vraždících rajčatech je jedno béčko vedle druhého... Zatímco u prvního dílů se tvůrci snažili o vážné vyznění, od druhého pochopili, že tudy cesta nevede a udělali z rajčat parodii... Sice ne úplně vtipnou, plnou béčkových herců a mnoha nudných scén, ale samotný nápad o vraždících rajčatech je natolik ujetý, že nemohu dát u žádného dílu odpad... A když v tomto díle připočtu několik skvělých parodujících scén na slavnější horory a geniálního Seana Astina, vychází mi z toho poměrně koukatelná záležitost... Samozřejmě záleží na míře úchylnosti vašeho smyslu pro humor... Já ho mám úchylný dost... Myslím tím, smysl pro humor... ()

jerry12

15%. Nemůžu se rozhodnout. Jestli do tohoto filmu někdo investoval, aby zesměšnil hollywoodskou snahu vytřískat peníze snad z každého druhého námětu, pak je to dokonalé dílo hodné muzejního uznání. Je-li to však myšleno vážně, pak se obávám, že tvůrci buď už hodně dlouho něco berou, a nebo by něco měli začít brát. ()

Campbell

Jo tohle jsem viděl jako menší, vůbec jsem nevěděl o co jako jde. Protože přeci jenom znalost starších filmů je zde výhodou. Ale i tak se mi to dříve dost líbilo dneska už sice o něco méně, ale přesto všechno je to stále nostalgie a povedené béčko. Některé parodické scény jsou parádní a rozesmály mě. S některýma už to bylo horší. Astin jako šílenej vědec je ale geniální. ()

igi B.

No, jestli tohle měla být paradajková parodie na vymývání mozků televizním pyré, děsí mě, co až do toho vlítnou okurky. Asi nastane věčná okurková sezóna a dámy vykoupí všechny pánské ochrany... Že plácám bláboly? To asi proto, že tenhle kečup byl sám jedním velkým blábolem. I když pár dobrých lekrací tu bylo, úplně k vylekání... %-o - - - P.S. A co na to papriky? ;o] . . . Howgh. - - - - - (Poprvé viděno 2.11.2011 na tv >prímatomatůl< , hodnocení 267., komentář zde jako třiadvacátý - 3.11.2011) ()

Vančura

Vcelku zdařilá komedie, řekl bych. Už jen ten název - a samotný námět - je něco tak šíleného, že se směju ještě teď. Tenhle typ filmů je nutné podle mě hodnotit v rámci žánru - je jasné, že nemůžete po vraždících rajčatech chtít něco jiného, než aby vás pobavila. Dávat tomu odpad mi silně zavání takovým tím salonním pozérstvím, které mi je protivné. Útok vraždících rajčat obsahuje celou řadu skvělých fórů a místy jsem se upřímně zasmál. Co víc chtít ke štěstí? Snad už jen jednu dobře vychlazenou Bloody Mary :) ()