Neuvěřitelné úlovky

• Velká Británie Catching the Impossible
Velká Británie, 2010, 49 min

Herec Bernard Cribbins a jeho kamarád, profesionální rybář Martin Bowler, přibližují krásu rybolovu sladkovodních živočichů... Přidejte se k Bernardovi a Martinovi na cestách za dobrodružstvím a velkými rybami. Uvidíte, jak obyčejné dětské hrátky u vody můžou vést až k neuvěřitelnému úlovku barbela. Dozvíte se, že každý, ať už je mužem nebo ženou, si může skvěle užít víkendové muškaření nebo sportovní rybolov a něco pořádného chytit. Zvlášť během tak úžasné sezóny, jako je léto, kdy příroda pod vodní hladinou i okolo ní doslova ožívá před očima. Zatímco se Bernard a Martin vyhřívají na slunci, uloví velkého lína, sumce, perlína i těžko polapitelného karase. (TV Prima)

rakovnik

Povedený seriál o rybaření v Británii. Objevil jsem jej v programu úplně náhodou a pak již záměrně vyhledával. Úžasné je na tomto seriálu lovení běžných druhů ryb, jež se vyskutují i u nás, nejen mořských, Amazonských a jiných oblud. Okouni, parmy, plotice...zde ovšem v gigantických rozměrech. Závidím autorům jejich dobrodružství, které nám zprostředkovali alespoň přes obrazovku. ()