Pokud trpíte pocitem, že Židé jsou všude, váš pocit bude tímto filmem vyhodnocen jako správný. Jako bonus pak získáte informaci (o které jste ale také jistě dlouze přemýšleli), že za vším stojí a leží Mossad.(20.1.2017)

• mira.l

No ty vole... shalom!!!! Co měla tahle hovadina znamenat?? To měla být židovská agitka nebo protižidovská manifestace? Shalom!! Nějak jsem smysl těch několika jakýchsi spolu naprosto nesouvidejících skečů nepochopil. Přišlo mi divné, že to nemá žádný popis, anotaci, o čem to je. Teď už to chápu, nic takového to mít nemůže, protože to o ničem není. Byla to blbost od samého začátku, ale když tam ostří hoši od Mosadu vyrazili proti proudu času "eliminovat" Ježíše, tak jsem to definitivně odepsal. Jediným světlým okamžikem tak zůstává pár minut, po které se tam na pozadí sídliště snad ještě hnusnějšího než ty naše paneláky objevila Charlotte Gainsbourg, ale ani ta nezachránila pro tenhle multikulti výblitek lepší hodnocení, takže pro tentokrát promine.(7.8.2017)