Sharkenstein

USA, 2016, 73 min

J.K. Farlew

Alan Wyoming

Mark Polonia

Tohle nejde ani jinak ohodnotit než 5 hvězdami. Akční scény jsem si pouštěl ještě jednou, pač tomu se na první shlédnutí nedá uvěřit. Každá vteřina tohohle snímku je neuvěřitelně neuvěřitelná. Navíc, skvělé filmové triky.(13.9.2016)

• Marceloo

V roku 1942 členovia Hitlerovej armády objavili tajný experiment, v ktorom vedci testovali pozostatky Frankensteinovho monštra. O viac ako 70 rokov neskôr je šialený vedec ešte stále odhodlaný experiment dokončiť, a tak sa na opustenom ostrove snaží vytvoriť superžraloka, ktorý zabije všetko, čo mu stojí v ceste. - Poloniovci pokračujú v nastavenom trende a opäť prinášajú horor, aký ešte nikdy nikto nevidel. Tentokrát ide o žraloka pobehujúceho po pevnine, ktorý vyzerá, ako keby práve vysadil po cykle Oxymetholonu. Tentokrát to má ale prekvapivo aj nejakú štruktúru a chabé pokusy o niečo ako scenár, ale že by ma to prinútilo dať niečo iné, ako najhoršie hodnotenie, tak to ani náhodou. + herečka z Bigfoot Vs. Zombies + 3 herci z Jurassic Prey, Bigfoot Vs. Zombies a Amityville Exorcism + herec z Bigfoot Vs. Zombies a Amityville Exorcism(6.1.2018)

• Wacoslav1

Tyhle zetka už jsou sice těžce vylouhovaný a platí to i o tomhle, ale aspoň za ten název si tu 1* zaslouží.15%(26.1.2017)

• SOLOM.

Když jsem uviděl název filmu, měl jsem za to, že půjde o další kousek z dílny Asylum, nebo Syfy. To jsem ovšem ještě netušil, že se na scéně již nějakou dobu pohybuje i jistý Mark Polonia, který má na svém kontě celou řádku céčkových filmů (většinou hororů, scifi) a to buď jako režisér, scénárista, nebo dokonce měl na starosti střih. No nevědomost neomlouvá, ale zase jsem si alespoň trochu rozšířil své znalosti. Že by ovšem bylo o co stát? To ani náhodou. Ke svému zděšení jsem navíc zjistil, že některé jeho kousky mám už docela dlouho ve své filmotéce. Polonia se v jednom z rozhovorů svěřil, že je velkým fandou nízko-rozpočtových filmů a proto se jim ve svých filmech snaží složit jakousi formu pocty. Svá díla označuje za humorné hororové komedie/parodie, ale po shlédnutí tohoto filmu vážně nevím, co si o tom mám myslet. Už jsem toho viděl opravdu dost a brakovou podívanou mám do jisté míry taky rád, ale tohle už bylo na hranici obyčejného zoufalství. Jinak si totiž nedovedu vysvětlit tu katastrofu, kterou dokázal natočit. Skutečně se pokoušel o to, aby většina situací vyzněla co možná nejhumorněji (nejujetěji), ale na mě to tedy moc nezapůsobilo. O nějaké větší hloubce příběhu se asi nemá cenu ani bavit. Obrázek si uděláme hned v prvních minutách poté, co se na obrazovce objeví napůl digitální a napůl kreslený obrys ponorky. To však nebylo ještě vůbec nic, oproti tomu, kdy se na scéně objeví náš sešitý Sharkenstein. V tu chvíli jsem zůstal nevěřícně hledět před sebe, protože větší animovaný hnus jsem už dlouho neviděl. Do žraloka to mělo hodně daleko, hlava mi připomínala želvu a k tomu ještě ten řev divoké šelmy...No a to ještě nepočítám ty jeho útoky a rádoby gumové gore. Ale jinak tahle ryba byla vážně gurmán. Sežrala všechno, co jí přišlo do cesty – dokonce i krávu na louce a když to na ní přišlo, tak si i zasouložila (uměla totiž chodit i po souši). Herecké výkony většiny zúčastněných odpovídali celkovému zmaru tohoto veledíla. Klasická přehlídka (ne)herců, kteří si většinou nikdy jinde než ve filmech od stejného režiséra ani neškrtnou.10%(2.11.2016)

• Shanen29

A Poloniovci zůstávají u svého řemesla dál a točí a točí ......................to,co ani ve snu nikoho nenapadne.Jedna frčka za odvahu.(24.11.2016)

• ZdenoMolnar

Všetkého veľa škodí...Ale aspoň ako komédiu to uznávam(9.2.2019)

• LIVINGDEAD

To si už opravdu dělají z diváků kozy :-) Žralok, který na louce žere krávu, vyleze po schodech v baráku do 1. patra a vypadá, jako kdyby ho nakreslily děti z mateřské školky. Jak se jim podařilo vytvořit ty hollywoodské efekty?? To nejdřív natočili film a pak před plátno, kde se promítal film, postavili sádrového žraloka?(22.10.2016)

• ARI50

Tak tohle už je příliš i na mně po první scéně sem myslel že to nerozdýchám řežiser je totalně mimo at zabalí filmařinu a jde jsi raději hrát na píseček udělá líp.(7.11.2016)