The Holy Trinity (S01E01) (epizoda)

The Holy Trinity

Komedie / Talk-show / Sportovní

Velká Británie / USA, 2016, 1 h 11 min

Komentáře uživatelů k epizodě (2)

Věrným fanouškem TG opravdu nejsem. Když jsem na TG náhodou narazil v TV, tak jsem jej nikdy nepřepl. Ovšem, nevyhledával jsem ho. Moji pravidelné spolusledovatelce ovšem TG prakticky vynahrazoval její intimní chvilky, tak mě donutila, abych se koukl s ní. Samotný úvod byl epický. Uvítací epizoda se neobešla bez řady narážek, co vše bude v tomto pořadu narozdíl od TG jiné. Líbí se mi, že se stan, kde se vše odehrává, bude přesouvat a pokaždé nás bude čekat nová země s krásným výhledem na tamní scenérie. Moderátoři nám zestárli, zejména Hammond, který by se měl urychleně zbavit brady, která mu ještě pár let přidává. Humor oblíbencům však nedošel a já se náramně bavil. Osobně pány lituji, že mají tak zlé zaměstnání. Koho by bavilo, prohánět se denně v nejmodernějších vozech. Celkem vtipná byla řada nešťastných úmrtí potenciálních hostů. Jsem zvědavý, jak to bude chodit dále. Dost se na další díl těším. Bylo to oku, a když se zrovna nejelo na elektřinu, tak i uchu lahodící. Paráda!(22.4.2019)

"Všichni jsme motorističtí žurnalisté. A posledních dvacet let jsme strávili…" "Dostáváním padáka." " Ano. Ale vše, co známe, a vše, na čem nám záleží, jsme vložili do tohoto pořadu. Všechno." ... Aneb návrat ve velkém stylu.(11.2.2019)