Operation Desert Stumble (S01E02) (epizoda)

Operation Desert Stumble

Komedie / Talk-show / Sportovní

Velká Británie / USA, 2016, 57 min

Komentáře uživatelů k epizodě (2)

V druhém dílu nás vzala banda nakouknout do metropole Jihoafrické republiky - do Johannesburgu. Divák se dozví zejména to, že kde jsou černoušci, tam se kradou auta a že přečíst jednoduchou číslovku je značný problém i pro jihoafrického prezidenta. Kupodivu tento díl byl více o vojenské vsuvce, než o automobilech. Nutno však podotknout, že extrémně vtipné vojenské vsuvce. Všichni tři členové si hráli na elitní komando a měli za úkol zachránit britskou královnu ze spárů tamních teroristů. Vše se odehrávalo v rytmu překvapivě vynikajícího filmu Na hraně zítřka. Z autíček se dostalo pouze na Aston Martin Vulcan, se kterým vás na běžné silnice nikdo nepustí a okrajová zmínka proběhla i o Audi S8+ (4 nuly na logu, 5. za volantem). Trošku mě mrzí, že se testování autíček ujal takový vepřík. Není z nich potom možné vytáhnout maximální výkon.(22.4.2019)

Aneb ta nejnečekanější odbočka v dějinách této moderátorské trojice... "Upřímně, přítlačné síle musíte věřit, i když ji nevidíte. Je jako Severní Korea." "Nebo antikoncepční pilulka."(11.2.2019)