Opera, Art and Donuts (S01E03) (epizoda)

 • USA

  Opera, Art and Donuts

Komedie / Talk-show / Sportovní

Velká Británie / USA, 2016, 1 h 2 min

Komentáře uživatelů k epizodě (2)

 • Frajer42
  *****

  Aktéři se rozhodli představit divákům svoji rodnou hroudu. Pokud jsem vše správně postřehl, tak by se mělo jednat o společný domov pro všechny tři pány. S podivem by bylo i to, že se v dané destinaci zrodí jeden takový exot, ale rovnou tři...?! Opět bylo o zábavu postaráno výlet do Itálie za kulturou v luxusním Rolls-Royce, nehnědém Aston Martinu a lehce hlučnějším Dodge, neměl chybičku. Odchod na věčnost potkal v tomto díle Simon Pegga, kterého je věčná škoda. Jináč Clarkson představil svoji zbrusu novou novinku - jeho zcela autonomní ekologicko-ekonomiký automobil na rumunský pohon. A hlavně došlo na zbourání jeho domečku plynoucího z extrémní sázky z předchozích dílů. Explozi si kluci vychutnali. To byla radost pohledět.(22.4.2019)

 • Heisenberg_
  *****

  A nekompromisní závěr vás jen utvrdí v tom, že tento pořad se nebojí jít až na samotnou hranu... "Tohle auto je skvělé pro ornitology. Je tu takové ticho, že můžu poslouchat zpěv ptáků." "Ahoj, Jamesi!" "Oh, to ne..."(11.2.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace