The Grand Tour - Season 2 (série)

Komedie / Talk-show / Sportovní

Velká Británie / USA, 2017–2018, 11 h 42 min

Komentáře uživatelů k sérii (2)

  • Frajer42
    ****

    Už jsem přestával věřit, že se zde někdy otevře možnost hodnocení jednotlivých epizod, takže jsem se nenamáhal říci pár svých nejpřínosnějších slov k jednotlivým epizodám. Když bych se tuto sérii pokusil shrnou jako celek, tak bych chtěl především zdůraznit to, že během ní došlo k menšímu zranění, které trošku přibrzdilo asi 4 epizody, které byly přeci jen o trošku nudnější, než by bylo bývalo zdrávo. Jináč si pořad zachovával stále velice vysokou úroveň. Nejzábavnější byla zřejmě epizoda z Dubaje, kde se proháněli kluci v tancích po písečných dunách.(22.4.2019)

  • Heisenberg_
    *****

    Druhá série zplna nenaplnila všechna má očekávání. Nebyla tak převážně šílená, přehnaně originální a neměla takový spanilý drive jako první série. Druhá řada hrála spíše na pohodovější a uvolněnější notu, ale ksakru, já se i přes to stále neskutečně, přímo královsky bavil a nehorázně nasmál. Tudíž mohu být naplno spokojen. Cestopisná nátura hýřící extravagancí Grand Tour jednoduše sluší. A inovace plná geniality zde stále nezná mezí... Bravisimo!(12.2.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace