The Grand Tour - Season 3 (série)

Komedie / Talk-show / Sportovní

Velká Británie / USA, 2019, 15 h 26 min (Minutáž: 54–91 min)

Komentáře uživatelů k sérii (3)

"Takže ty v podstatě budeš celou dobu jezdit s pojízdnou koupelnou a za sebou nechávat hromady hoven?" "Přesně tak!" .... Všichni brečí u Game of Thrones, Endgame a následně budou bulet jak malé čubky i u Star Wars: Rise of Skywalker, poněvadž tyto ságy se nachýlily ke svému zjevnému konci. Ovšem většina lidí pozapomíná na další rozlučku jedné fenomenální, nezapomenutelné, ikonické, legendární a všeobecně kultovní a milované éry - a tou je třetí série Grand Tour, jež dojemně uzavírá pomník, jenž za těch neskutečně zábavných 17 let své existence mistr Orangutan, prcek Hammond a kapitán Šnek tak tvrdě vybudovali a snažně do něj vložili veškeré možné úsilí a obrovský kus lásky k automobilového průmyslu... hoši, děkujeme! ... "Při pohledu na to auto jsem zjistil, že produkuju sperma."(1.5.2019)

Najlepšia séria vôbec. Zrejú do dokonalisto a to všetco traja.(12.4.2019)

Nejlepší série, kterou trio Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May kdy vyprodukovali.(14.4.2019)