Colombia Special Part 2 (S03E03) (epizoda)

Colombia Special Part 2

Komedie / Talk-show / Sportovní

Velká Británie / USA, 2019, 1 h 6 min

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

"Jeremy Corbyn právě vytáhl Freddieho Mercuryho!" "Sektání géniů!" .... Nesmiřitelná fotografická touha v praxi třech neschopných idiotů uprostřed líté divočiny bývalého drogového impéria. Kadící medvídek z Bogoty a pasáž s "Raining men" tomu nasadily korunu. ... "Nevím co chtějí udělat, ale vím, že to nebude fungovat."(12.2.2019)

Druhá půlka ještě lepší, jak za starých časů. Hlavně přejezd příkopu.. Kolibříci (nejen) nádherní.(10.2.2019)

Colombia Special Pt.2. Pokračování krasojízdy, která se samozřejmě neobejde bez nutných patálií, aby se divák nenudil. Nejprve jsem myslel, že budu muset snížit hodnocení, ale vtípky a výmysly, se kterými ti tři maníci přišli, mě dostávaly do kolen. Jeremy, kterej vypadá, jak kdyby ho vykopali v pyramidě, vybrali ze sarkofágu, vypadajíc tak strašně seschle May okomentuje, že by ho nedali ani do britského muzea. Následující lov na medvěda, úprava vozidel, Hammondovo Silverado jako most pro ostatní 2, aby ho následně museli přejet znovu. Hledání hrocha, který normálně v Kolumbii nežil, avšak nějaký "Pablo (Escobar), který je si je pořídil domů, ale zastřelili ho policisté…", snažíc se, aby ani jednou neřekli "C-word" (pozn. Cocain;), kdy to nakonec posral James. Nemohu prostě jinak. Vynikající díl. Tyhle Brity fakt zbožňuju. Na konec musím uznat to, že když jsem viděl panorámata Kolumbie, hory, řeky, celkově tu přírodu, tak bych se tam fakt jednou chtěl podívat, poněvadž ta příroda působí naprosto okouzlujícím dojmem. Sice bych nešel fotit jaguáry, medvědy, kondory a hrochy, ale za pár fotek v té zemi by to rozhodně stálo.(8.2.2019)