Chinese Food for Thought (S03E06) (epizoda)

Chinese Food for Thought

Komedie / Talk-show / Sportovní

Velká Británie / USA, 2019, 1 h 11 min

Komentáře uživatelů k epizodě (2)

Čína je neuvěřitelná země, která se v rámci svého technologického rozmachu dostala daleko před kohokoli jiného na světě a stala se naprostým gigantem. Je naprosto neuvěřitelné, jak tam věci fungují. Nemusíme končit pouze u šíleně rychlé výstavby nových dálnic v rámci složité hornaté krajiny. Všemožné mosty, to je něco fantastického, jaká elegantní architektonická řešení tam umí tamní komunisti vymyslet. Jak rychle tam dokáže vyrůst továrna a vyrobí vám tam prakticky jakoukoli součástku za takovou cenu, které se americký ani evropský trh nemá šanci přiblížit, a to ve neuvěřitelně rychlém čase. Čína nás všechny sežere. Nepředstavitelná efektivita. Docela mě překvapilo, že byla k vidění stále spousta zeleně kolem silnic a dálnic. Hodně mě pobavilo, že v Číně má člověk na dálnici každých 200 m fotku do rodinného alba. Právě v Číně kluci představili své "luxusní" evropské automobily a moje bránice sténala. Pobavil mě i Hammondův test elektromobilu, kdy měl pod sebou ještě větší nálož, než ve které se tehdy nechvalně proslavil. Tam bylo nejvtipnější nesmyslné řešení 300kg baterie, která se musí kvůli nabití vydělat z auta.(30.4.2019)

Absolutní waste of time!(26.2.2019)