International Buffoons' Vacation (S03E08) (epizoda)

International Buffoons' Vacation

Komedie / Talk-show / Sportovní

Velká Británie / USA, 2019, 1 h 21 min

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

Pro dobrodružství v obytných vozech mám z role pozorovatele velkou slabost, tudíž jsem si přišel na své. Karavan s plně vybavenou hospodou Jamese Maye neměl nejmenší chybu. V takovém bych si klidně vyrazil do světa. Uznávám, že v mnoha momentech vše působilo až příliš strojeně, ale když je to taková zábava, která dává mé bránici pořádně zabrat, tak kdo by to řešil? Velká paráda s několika odkazy na světoznámé filmy.(30.4.2019)

"Takže ty v podstatě budeš celou dobu jezdit s pojízdnou koupelnou a za sebou nechávat hromady hoven?" "Přesně tak!" ... aneb jedna z celkově nejlepších epizod Grand Tour pojednávající o tom, jak z celoživotní nenávisti vůči obytným vozům učinit celoživotní zážitek.(14.3.2019)

Tohle už bylo opravdu o ničem. Sice docela vtipné, ale až moc hrané a zbytečně dlouhé. Pěkná byla jen Jamesova hospoda.(6.4.2019)