The Grand Tour (TV pořad)

Komedie / Talk-show / Sportovní

Velká Británie / USA, 2016–2019, 40 h 10 min (Minutáž: 44–91 min)

Komentáře uživatele Heisenberg_ k tomuto TV pořadu

"What could possibly go wrong?" --- První epizoda = absolutní nadšení. Naše milovaná banda pošuků je zpět ve svěžím a honosnějším hávu než doposud. Grand Tour je totožně skvělé jako starý dobrý Top Gear, akorát zde se penízky zdaleka nešetří, a je to patrně znát. Orangutan Jeremy, prcek Hammond a kapitán Šnek svými vtípky stále neskutečně baví. Jsem převelice spokojen a nadšen... EDIT: Dokoukaná 1. série a jsem nehorázně spokojen a nadšen. Takhle jsem se u žádného pořadu delší dobu nenasmál. Už nyní prahnu po další sérii... EDIT #2: Dokoukaná druhá série. Druhá série avšak zplna nenaplnila všechna má očekávání. Nebyla tak převážně šílená, přehnaně originální a neměla takový spanilý drive jako první série. Druhá řada hrála spíše na pohodovější a uvolněnější notu, ale ksakru, já se i přes to stále neskutečně, přímo královsky bavil a nehorázně nasmál. Tudíž mohu být opět naplno spokojen. Doposud se mi nestalo, abych u žádné z epizod tohoto klenotu doslova nebrečel smíchy... ... https://www.youtube.com/watch?v=1GlLsc0iuGQ(21.11.2016)

"What could possibly go wrong?" --- Naše milovaná banda pošuků je zpět ve svěžím a honosnějším hávu než doposud. Grand Tour je totožně skvělé jako starý dobrý Top Gear, akorát zde se penízky zdaleka nešetří, a je to patrně znát. Orangutan Jeremy, prcek Hammond a kapitán Šnek svými vtípky stále neskutečně baví. Jsem převelice spokojen a nadšen. Doposud se mi nestalo, abych u žádné z epizod doslova nebrečel smíchy... Doopravdy: Největší překvapení za rok 2016! Nezapomenutelné!(12.2.2019)

"Všichni jsme motorističtí žurnalisté. A posledních dvacet let jsme strávili…" "Dostáváním padáka." " Ano. Ale vše, co známe, a vše, na čem nám záleží, jsme vložili do tohoto pořadu. Všechno." ... Aneb návrat ve velkém stylu.(11.2.2019)

Aneb ta nejnečekanější odbočka v dějinách této moderátorské trojice... "Upřímně, přítlačné síle musíte věřit, i když ji nevidíte. Je jako Severní Korea." "Nebo antikoncepční pilulka."(11.2.2019)

A nekompromisní závěr vás jen utvrdí v tom, že tento pořad se nebojí jít až na samotnou hranu... "Tohle auto je skvělé pro ornitology. Je tu takové ticho, že můžu poslouchat zpěv ptáků." "Ahoj, Jamesi!" "Oh, to ne..."(11.2.2019)

"Nemůžeš používat kosti na výrobu auta!" "Proč ne? Když ti chcípne pes, co s ním uděláš?" "Rozhodně z něj neudělám víko kufru!" "Proč ne?"(11.2.2019)

"Jsme první tři muži z Anglie, kteří přijeli do Nizozemska na víkend a nepozvraceli přitom prostitutky."(11.2.2019)

P-E-NISS! aneb Nejlepší motoristicky laděný vánoční speciál ever.... "Tohle je pro mě jako první rande, a na něj s sebou nechcete táhnout tlustého plešatého strýčka." "Co jsi to říkal, Hammonde?" "Ale nic, Jeremy."(11.2.2019)

"Zdravím a vítejte u speciálního dílu Grand Tour, který začneme s tímhle - Volkswagenem Broukem. Je to auto, které hodně nesnášíme, protože se líbilo pouze nacistům a hipíkům a my určitě nejsme ani jedno z toho!"(11.2.2019)

"Vůbec nic nevidím. Nemůžu ani najít Jamese Maye, abych ho mohl zabít."(11.2.2019)

Jak se Richard, Jeremy a James pokusili zachránit korálové útesy. Hláška "What could possibly go wrong?" zde tudíž musí platit čtyřnásob.(11.2.2019)

"We're going from Dick to Kissing, then to Wedding, and then to Fucking." "Uhm, what?"(11.2.2019)

Parádní závěr této nezapomenutelné série...(11.2.2019)

Druhá série zplna nenaplnila všechna má očekávání. Nebyla tak převážně šílená, přehnaně originální a neměla takový spanilý drive jako první série. Druhá řada hrála spíše na pohodovější a uvolněnější notu, ale ksakru, já se i přes to stále neskutečně, přímo královsky bavil a nehorázně nasmál. Tudíž mohu být naplno spokojen. Cestopisná nátura hýřící extravagancí Grand Tour jednoduše sluší. A inovace plná geniality zde stále nezná mezí... Bravisimo!(12.2.2019)

Omrzí upuštění od "Celebrity Brain Crash" aneb "Zabíjení celebrit" - přesto tato absence neubírá na celé té nesmírně zábavné kvalitě.(11.2.2019)

Perfektní schéma funkce "náhlé smrti" - pronesení vtipu anebo provedení humorné scéný, z níž vám nenadále málem exploduje bránice... Bravisimo!(11.2.2019)

Inovace nezná mezí... a též to platí i s tankováním během jízdy. Aneb "co by se zde dalo pokazit?" :))))(11.2.2019)

Cestopisná nátura Grand Tour jednoduše sluší, a nejen proto tato přímo extravagantní jízda napříč Evropou tomu nasadila korunu...(11.2.2019)

Velice nedoceněný speciál... Aneb kam se hrabe UNICEF?!(11.2.2019)

"Takže ty v podstatě budeš celou dobu jezdit s pojízdnou koupelnou a za sebou nechávat hromady hoven?" "Přesně tak!" .... Všichni brečí u Game of Thrones, Endgame a následně budou bulet jak malé čubky i u Star Wars: Rise of Skywalker, poněvadž tyto ságy se nachýlily ke svému zjevnému konci. Ovšem většina lidí pozapomíná na další rozlučku jedné fenomenální, nezapomenutelné, ikonické, legendární a všeobecně kultovní a milované éry - a tou je třetí série Grand Tour, jež dojemně uzavírá pomník, jenž za těch neskutečně zábavných 17 let své existence mistr Orangutan, prcek Hammond a kapitán Šnek tak tvrdě vybudovali a snažně do něj vložili veškeré možné úsilí a obrovský kus lásky k automobilového průmyslu... hoši, děkujeme!(1.5.2019)

Uctivá pocta zašlému království autoprůmyslu - Detroitu... Souboj mezi Exorcistou a Diablem neměl sebemenší chybičku!(11.2.2019)

Lov na Edgara Hussaina napříč Kolumbií se zastávkou za účelem prcání oslíků - z pouhého humoristického principu jednoduše obdivuhodné!(11.2.2019)

"Jeremy Corbyn právě vytáhl Freddieho Mercuryho!" "Sektání géniů!" .... Nesmiřitelná fotografická touha v praxi třech neschopných idiotů uprostřed líté divočiny bývalého drogového impéria. Kadící medvídek z Bogoty a pasáž s "Raining men" tomu nasadily korunu. ... "Nevím co chtějí udělat, ale vím, že to nebude fungovat."(12.2.2019)

Proč se jen tak ze srandy neoddat potrhlosti?(12.2.2019)

Poměrně slabší co se týče zábavy, nicméně obsahově je tento díl nabitý téměř k prasknutí... Profil Jimma Clarka zaujal ze všech tří úryvků nejvíce.(13.2.2019)

Absolutní waste of time!(26.2.2019)

Richard je se svým kulinářským nadáním v čele McBolognese borcem týdne! :)(27.2.2019)

"Takže ty v podstatě budeš celou dobu jezdit s pojízdnou koupelnou a za sebou nechávat hromady hoven?" "Přesně tak!" ... aneb jedna z celkově nejlepších epizod Grand Tour pojednávající o tom, jak z celoživotní nenávisti vůči obytným vozům učinit celoživotní zážitek.(14.3.2019)

Bez debat jedna z nejoriginálnějších epizod za celkovou existenci Grand Tour a zároveň jeden pompézní ROFL. Instagram rules!(16.4.2019)

"Takže jsme si řekli, že pokud musíte jet přes tisíc kilometrů na večeři, jaké auto by na to bylo nejlepší?" ... aneb nejzdařilejší dokumentární počin o Gruzii všech dob.(16.4.2019)

"Počkej, takže úřady tvrdí, že něco, co vypadá jako rychlostní kamera rozptyluje řidiče a jsou nebezpečné?" "Tím se ale střelili do vlastní nohy, ne?" "Ano, přesně tak: podle úřadů rychlostní kamery zabíjejí malé děti a štěnátka." "Pojďme hlasovat!"(16.4.2019)

Představte si tuto situaci: vaše tříčlenná banda je vysazena v zemi nikoho uprostřed divočiny severního Mongolska, kde existují pouze dvě asfaltové silnice - máte k dispozici mapu nakreslenou ilustrátorem knihy Dobrodružství Medvídka Pú od A.A. Milnea, jednu titěrnou krabičku vegetariánských potravinových přídělů a obecně zásoby na cirka pět dní, k pití máte pouze tekutiny bez kapičky alkoholu, a vaším hlavním úkolem je dostat se do města Mörön (v anglickém překladu kretén) vzdáleném asi 500 nebo 1000 kilometrů, to nikdo neví, přičemž vaše pojízdné vozidlo je nutno si ručně postavit, navíc s obráceným řídícím mechanismem, v němž levá strana rovná se pravá. Ano, ano, tohle ani v nejmenším případě nemůže dopadnout v pozitivním duchu....(17.4.2019)

"People cry. Not because they're weak. It's because they've been strong for too long." - Johnny Depp... aneb srdceryvná rozlučka, v níž všichni diváci uvidí, jak pláče správnej chlap. Děkujem hoši!(1.5.2019)