Série(5) / Epizody(45)

Oblíbené trio je zpět. Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May se vrací v novém seriálu The Grand Tour, který je nepřímým pokračováním jejich posledního působení v Top Gearu. Naše trojka se vydává na cestu po celém světě, kde testuje různá auta, plní úkoly a především si užívají život jako "motoristi ve středním věku", kdy každou epizodu uvádí v jejich mobilním stanu. (UncleMorty)

Recenze uživatele DJ_bart k tomuto seriálu (13)

The Grand Tour (2016)

"What could possibly go wrong?" ___________ Famózní tribute Top Gearu a zároveň spektakulární podívaná ad absurdum. Pompézní dobrodružná pecka, která nemá jakoukoliv chybu. Samozřejmě, Top Gearu se to ani zdaleka nevyrovná, ale i tak tahle Svatá Trojice britských pošuků ještě nikdy nebyla v tak velkolepý kondici. ()

Season 1 (2016) (S01)

"What could possibly go wrong?" ()

Enviro-mental (2016) (S01E04)

"Nemůžeš používat kosti na výrobu auta!" "Proč ne? Když ti chcípne pes, co s ním uděláš?" "Rozhodně z něj neudělám víko kufru!" ()

[censored] to [censored] (2017) (S01E12)

"We're going from Dick to Kissing, then to Wedding, and then to Fucking." "What?" ()

Season 2 (2017) (S02)

O něco slabší spanilá jízda, ale to bych naši bandu pošuků neměl rád abych si tuhle podívanou neužil. ()

Season 3 (2019) (S03)

Třetí série Grand Tour je takový pomyslný pomník, který uzavírá těch neskutečně zábavných 17 let jimiž nás orangutan Jeremy, prcek Hammond a kapitán Šnek provázeli, a do nějž vložili obrovský kus lásky.... hoši, děkujeme! ()

International Buffoons' Vacation (2019) (S03E08)

"Takže ty v podstatě budeš celou dobu jezdit s pojízdnou koupelnou a za sebou nechávat hromady hoven?" "Přesně tak!" ()

Survival of the Fattest (2019) (S03E13)

"Při pohledu na to auto jsem zjistil, že produkuju sperma." ()

Funeral for a Ford (2019) (S03E14)

Dojemná rozlučka s jednou ikonickou érou u který si pobrečí i ten nejdrsnější chlap. Děkujem hoši! ()

Námořníci (2019) (S04E01)

"Well, this episode of Top Gear is crap, isn't it?" ()

Velký lov (2020) (S04E02)

Speciál ve stylu expedice 'Mad at gas car' kontra Piráti z Doncasteru - no neber to, Jelimáne 🤓 ()

Amazon zachránil The Expanse

Amazon zachránil The Expanse