poster

Pavoučí síť

 • USA

  Spider's Web

 • Slovensko

  Pavúčia sieť

Krimi / Erotický / Thriller

USA, 2002, 88 min

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • klokyn
  odpad!

  Človek by neveril, aká je to strašná hovadina. Ako thriller je to otrasné, tak si človek povie, že to bude pozerať aspoň ako erotický film, lenže aj v tomto smere je "film" otrasný a erotické scény sú totálne o ničom (navyše hlavná predstaviteľka mi bola dosť nesympatická). Jediná emócia, ktorú vo mne toto dielo vyvolalo, bolo zasmiatie sa nad špeciálnym efektom "výbuchu", niečo také nechcene vtipné sa len tak nevidí.(23.6.2008)

 • castor
  *

  Hned v první scéně sedí Kari Wuhrer u PC tak, jak jí ten nahoře (případně plastický chirurg) stvořil a tenhle trend si udrží po celou délku filmu, nicméně jiných pikantérií se zdaleka nedočkáme a při nejlepší vůli jsem tu nezaznamenal snad ani náznak snahy o to, aby Spider´s web nezabředl do stojatých vod béčkové produkce!!(31.7.2008)

 • Chrustyn
  *

  Jedna hvězda za sexy Kari Wuhrer jinak je to opravdu o hovně.(2.2.2009)

 • Handle
  odpad!

  Ježiš, proč se točej takovýhle strašný blbosti? Vždyť je to absolutně o ničem! Film jsem ani nebyl schopný dokoukat a to dokoukám skoro úplně všechno, i to nejhorší. Ale tohle bylo fakt otřesný, nedá se to brát ani jako thriller ani jako erotický film. Už nikdy víc, prosím..(21.7.2009)

 • A.Beech
  *

  ??? A toto je o čom? Jedna hviezdička za minirolu (a aj tak len malú, nevýraznú) môjho obľúbeného Bonda. Inak film úplne o ničom. Ak by tam nehral na tie 3 minúty, tak by som sa oprel do toho hodnotenia viac. Môj subjektívny názor 1*, ale objektívne? Ja neviem nula % asi...(1.6.2010)

 • Prochy38
  **

  Že by to mělo nějakou kloudnou myšlenku se říct nedá. Jedna a ta samá hudba, jako v pornu. Škoda. Skoro bych řekl, že hlavní postavy toho už odehrály dost, aby se takovýmto pokusům vyhly. Neva. S. Baldwin je pohodář a K. Wuhrer neskutečně sexy. Pro každého jedna hvězdička a pro potencionální diváky varování: Raději dál od toho!(9.9.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace