Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vyšetřovatelé Kahina a Anders objevují další pozůstatky – prostřelenou lebku a mrtvé tělo stažené z kůže. Stále není jasné, kdo patří do společenstva 22 – skupiny, která je se sérií brutálních vražd úzce provázána. Vyloučit přitom nelze ani možnost, že jde o některé policisty… Nadji, Kahinin syn, se mezitím sblíží s Andersovou dcerou Jessikou. Oba potomci jsou brzy nato uneseni, a když se proberou, zjistí, že se octili v hluboké studni, odkud mohou jen těžko vyváznout živí. (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dva díly do konce, takže čas se vrátit k řešení případů, že pane a paní kriminalisto :)? No, už bylo na čase. Konečně se trochu hýbe dopředu, a neřeší se furt jen práva všemožných menšin. ()

Alagaesie 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Otázkou je, co Kahina u mrtvoly. Co sakra symbolizuje ten kruh nalezenej u Sparena? Tak tomu říkám divnej telefon. Kdo byl na dně řeky? Jaká je cena policajta? Bude na dně Evelina? Ups... Takže zbraň, která zabila Forsbera, může i za lebku ze dna? Chudák holka u auta — pitomá důvěřivka. A kdo zabil Evelinu se pořád neví... — napětí až do konce. Evelina žije? A kurva Thorndahle! Jo, dobře, Andersi. Tak seš duševně v prdeli, ale žiješ. A Camba nezabil člověk. Sámština pobavila. Takže všechny zabíjí Eddy Gaetki? Kahinina sledovačka vytáhla drápy. Kdo napad Jessiku? Oběti nalezeny. Eddy je zmrd. Takže ne tělo. Odnášeli uran. Za ty zvěrstva může...? ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sedmá epizoda byla přece jen koukatelnější a byla by ještě lepší, kdyby si tvůrci odpustili to zoufalé klišé. Celou dobu byl vodopád v pohodě, ale protože se pod ním dnes něco najde, okamžitě hrozí, že se skála sesype. To jako vážně? Dalším "skvělým" zápichem byla akce záludných Francouzů, kteří už neví, ke komu by nacpali svůj uran. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama