Mythica: Železná koruna

Lauren Spalding

Kostýmy:

Emily Jacobson

• JohnCZ

Po technické stránce opět o fous lepší, ale po všech ostatních stránkách na úrovni předchozích dílů. Oceňuji více humoru a docela povedené honičky, kde konečně existovalo něco jako choreografie. Na "velké" finále jsem nakonec i docela zvědavej.(28.7.2016)

Ta zatvrzelost tvůrců se mi docela líbí, myslím v tom, jak nás zásobují pořád dalšími díly této levné fantasy série. A proč ne. Je to levné, je to špatné, ale snaží se to. A dokonce jim odpustíte i ty počítačové triky, které místy nejsou ani tak zlé. Skoro přemýšlím si dát někdy všechny filmy najednou.(17.5.2017)

• Johnny.ARN

Stále sa pýtam sám seba, prečo to stále ešte pozerám? Snáď sa táto nekonečná a otravná séria raz skončí. 1 z 5(25.12.2016)

• legatio

Viděl jsem předchozí díly a můžu říct, že jde prostě jen o pokračování bez nějaké známky zlepšení či zhoršení. Souboje, střih i dialogy někdy působí až směšně, ale fanoušci klasických fantasy nebudou mít problém s dokoukáním.(12.7.2016)

• Ledkodlaq

Nevím, co jsem čekal. Pěkné scény, vcelku přijatelné efekty i kostýmy, ale ti herci.. Herecké výkony to bohužel celé kazí a zabíjí film a všechnu snahu.(24.2.2017)

• Nathaniel8

Srovnatelně špatné jako třetí díl jen tentokrát jsem už čekal happy end a on nepřišel. No třeba budou natáčet další a další... jinak stále stejná akce 3 na 3 mě už opravdu nebavila.(30.7.2016)

Opäť priemerné, ale pozerateľné. Očakávam, že posledný diel bude iný.(17.2.2017)

Série Mythica vůbec není tak hloupá, jak vypadá - zpracování příběhu do pěti filmů je velmi slušné. Škoda nízkého rozpočtu, který se na filmech hodně odráží, jinak by výprava Mythicy mohla dosáhnout na kvality Pána prstenů, který se stal tak nějak měřítkem kvality fantasy filmů. Pro nadšence tohoto žánru je to ale i tak příjemná oddechovka. 80%.(8.3.2017)