poster

Útěk za snem

 • Kanada

  Mean Dreams

Thriller

Kanada, 2016, 108 min

Režie:

Nathan Morlando

Kamera:

Steve Cosens

Hudba:

Son Lux
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • JohnCZ
  ****

  Jednou za čas je film z amerického vidlákova prostě potřeba. Prostředí plné zla, chudoby, nenaplněných snů a nešťastných, věčně ožralých trosek, to vždycky zlepší den. Tentokrát se v tomhle prostředí odehrává love story dvou teenagerů - až mě překvapila nálepka thriller. Ono tohle označení ale není vůbec mimo, thriller to vskutku je. Film je napínavý, hlavní dvojka sympatická a Bill Paxton ve své poslední záporné roli přímo exceluje a opravdu z něj de strach.(20.8.2017)

 • kaylin
  ***

  Bill Paxton v jedné ze svých posledních rolí ukazuje, že herecky zvládnul i tenhle jinak celkem podprůměrný thriller, který je tak trochu filmem o dospívání, tak trochu kriminálkou o tom, jak je třeba podrazit vlastního fotra, který je pořádná svině. Film hraje na vztahovou rovinu a tím chce být jiný, ale moc není.(19.5.2017)

 • nwx
  *

  slabčárna(20.5.2017)

 • cubiczech
  ***

  Podle známé šablony a tudíž dost předvídatelné, což se u thrilleru fakt nehodí. Odškrtalo si to všechny požadavky na průměrnost, která ale neurazí. Dobrej výkon Sophie Nélisse.(2.5.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace