Reklama

Reklama

Příznivci paláce se snaží zabránit skandálu, který by mohl na Philipa vrhnout špatné světlo. Eden čelí nedůvěře ze strany svého kabinetu a tisku. (Netflix)

Recenze (7)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Děj první a třetí epizody do sebe pěkně zapadl, všímám si, že se politické události přesunuly spíše na vedlejší kolej a mnohem větší prostor je ve druhé sezóně věnován vztahům. Možná je to dobře, protože je jasné, že královská rodina má dva velké úkoly- politiku a redukci nevhodného chování svých členů. ()

Remivsremi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Skandál hýbe vším a pořádně zatápí hlavním představitelům. Jsou tady lidské momenty, chvíle politikaření i silných emocí. A jako vždy je děj bravurně doplněn vynikajícím hudebním podkresem. ()

vydumnica 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Keby bol Oscar za serial, dala by som ho Claire Foy! Tato epizodka bola zimomriavkysposobujuca!!! Verim, ze serial nemoze priamo ukazat, ze Philip bol neverny, pochopitelne vsetko je len v naznakoch, ale viem si predstavit, ake to muselo byt pre kralovnu ponizujuce, uz len tie pochybnosti, reci a o realite nehovoriac. Byt neverny kralovnej, to je sila...a vsetko mu tolerovat, to este vacsia!!! A este nieco z webu...Eillen Parkerová, manželka tajomníka, sa skutočne s manželom rozviedla, no ako dôvod uviedla, že bol málo doma. To, že ju podviedol, dokázala až o rok neskôr. Parker sa voči tomu nebránil a v roku 1958 sa za 15 minút rozviedli. Neexistoval však list, ktorý Parker písal do klubu, ani čašníčka, ktorá jej ho mala zohnať. A na rozdiel od seriálu to bol sám Parker, ktorý sa rozhodol odstúpiť z postu tajomníka princa Philipa (ale až o rok neskôr, než ukazuje seriál), kráľovský pár na to oficiálne netlačil... ()

denbrough 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jako kdyz prochazite galerii.. kazda scena je jako vysoce kvalitni obraz.. a jako celek nam tady uz davno vzniklo mimoradne umelecke dilo.. the Crown me nezasahuje nejak hluboce, ale tvrdim, ze je to technicky, predevsim po vizualni strance ABSOLUTNI SPICKA soucasne serialove tvorby. ()

minno 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Každá epizóda lepšia ako tá predchádzajúca. Hudba v tejto epizóde excelovala a neskutočne dotvárala atmosféru pri jednotlivých scénach. Toto nie je len seriál, toto je umelecké dielo! ()

Reklama

Reklama