Beryl (S02E04) (epizoda)

 • Velká Británie

  Beryl

Drama / Historický

Velká Británie, 2017, 1 h 1 min

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

 • Necrotongue
  *****

  Epizoda věnovaná princezně Margaret mě až nečekaně bavila. Hezky ukázala, že i zlatá klec je stále jen klecí, a jak depresivní musí být, když o sobě člověk absolutně nemůže rozhodovat, protože jeho špatná rozhodnutí by mohla mít obrovské následky. Prostě takový doživotní trest.(25.3.2018)

 • uramek
  *****

  https://www.youtube.com/watch?v=gmbcg5qFeDs(11.3.2018)

 • TroiMae
  *****

  Oh :o Definitely not queer. Tohle je jako epizoda z Dynastie, kdyby ji točil… já nevím, Tom Tykwer, Stephen Daldry, nebo Někdo. Je to jako celovečerní film. A celovečerní filmy o Margaret a Elizabeth (Královská noc) jsou lacinou televizní produkcí. Epizoda a Margaret sama se vyloupla jako diamant ze seriálu i historie. Margaret je jako Beryl opravdovější, než kdy byla. Game change. Není „šťastné a spořádané“ manželství někdy jen role-playing? Není osamělost někdy svobodou k tomu být sám sebou a zažít okamžik opravdovosti? To všechno je obalené do skutečné historie a kostým historie je vyplněn masem a kostmi, skutečnými lidmi, emocemi… ženami. Enfant terrible a jinak pro mě nevýrazná princezna Margaret jako skutečná osoba mi nemohla být jako člověk bližší. Na to, jakou ikonou se stala princezna Diana, která se do královské rodiny vdala, si tvořím hluboké sympatie k Margaret, která s ní musela zůstat srostlá jak siamské dvojče a na jejímž soukromém životě Koruna prováděla vivisekci. Vždycky jsem vzhlížel k pohádkové a lidské Dianě… but I'm Maggie not-the-kind-of-girl-you'd-marry, That's me https://www.mamamia.com.au/princess-margaret-racy-photo/(3.3.2018)

 • VLADEK
  *****

  Po trochu "slabším" rozjezdu konečně...(29.12.2017)

 • minno
  *****

  Neskutočná hudba, perfektné výkony hercov (chémia medzi Vannessou a fotografom, ktorého meno sa mi nechce veľmi hladať, sa dala naozaj krájať) a zas raz kvalitne natočená epizóda. Podľa môjho názoru špička, čo sa produkčnej stránky týka. Klobúk dole.(28.5.2019)