Alžběta a Philip uspořádají na své 10. výročí velkolepý večírek. Margaret a nový premiér se v milostném životě trápí. (Netflix)

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Epizoda věnovaná princezně Margaret mě až nečekaně bavila. Hezky ukázala, že i zlatá klec je stále jen klecí, a jak depresivní musí být, když o sobě člověk absolutně nemůže rozhodovat, protože jeho špatná rozhodnutí by mohla mít obrovské následky. Prostě takový doživotní trest. ()

TroiMae

Oh :o Definitely not queer. Tohle je jako epizoda z Dynastie, kdyby ji točil… já nevím, Tom Tykwer, Stephen Daldry, nebo Někdo. Je to jako celovečerní film. A celovečerní filmy o Margaret a Elizabeth (Královská noc) jsou lacinou televizní produkcí. Epizoda a Margaret sama se vyloupla jako diamant ze seriálu i historie. Margaret je jako Beryl opravdovější, než kdy byla. Game change. Není „šťastné a spořádané“ manželství někdy jen role-playing? Není osamělost někdy svobodou k tomu být sám sebou a zažít okamžik opravdovosti? To všechno je obalené do skutečné historie a kostým historie je vyplněn masem a kostmi, skutečnými lidmi, emocemi… ženami. Enfant terrible a jinak pro mě nevýrazná princezna Margaret jako skutečná osoba mi nemohla být jako člověk bližší. Na to, jakou ikonou se stala princezna Diana, která se do královské rodiny vdala, si tvořím hluboké sympatie k Margaret, která s ní musela zůstat srostlá jak siamské dvojče a na jejímž soukromém životě Koruna prováděla vivisekci. Vždycky jsem vzhlížel k pohádkové a lidské Dianě… but I'm Maggie not-the-kind-of-girl-you'd-marry, That's me https://www.mamamia.com.au/princess-margaret-racy-photo/ ()

vydumnica

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Margaret ma v seriali bavi (az na tie cigarety), no toto bol pre mna zatial najslabsi diel za obidve serie. Matthew Goode je uz druhy herec z Downton Abbey, vsetky jeho postavy su tak podobne, ze to uz cloveka nebavi. Vanessa Kirby je nielen pekna a pritazliva, ale ma aj velky herecky talent. Zivot princeznej Margaret urcite nebol princeznovsky, v porovnani so svojou sestrou sa vzdy musela citit menej vyznamna. Aj tak uzasny serial. ()

minno

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Neskutočná hudba, perfektné výkony hercov (chémia medzi Vannessou a fotografom, ktorého meno sa mi nechce veľmi hladať, sa dala naozaj krájať) a zas raz kvalitne natočená epizóda. Podľa môjho názoru špička, čo sa produkčnej stránky týka. Klobúk dole. ()