Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Po Měsíci se procházejí první lidé. Princ Philip je nespokojený s tím, čeho v životě dosáhl, a tak začne hledat novou inspiraci. (Netflix)

Recenze (13)

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Epizoda která vypadá, že vyplňuje období, kdy se v UK vlastně nic moc zajímavého nestalo, ale jinde ve světě ano. Pro milovníky vesmíru to bude naprostá spokojenost. Pro fandy série a psychologie postav také. Protože ačkoliv se nejedná o zásadní rekonstrukci významné události dějin Anglie, dobytí Měsíce zanechává paletu emocí ve Phillipovi, který díky postavě atypického kněze rozdmýchává velmi zajímavé myšlenky, životní bilancování a filozofii jakým směrem se v životě vydat. Místy trochu vtipná, občas hořkosladká, určitě však část série která sem patří. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sedmý díl byl pro tento seriál poněkud netypický. Podle toho, co jsem viděl, si musela epizoda najít své fanoušky i odpůrce. V podstatě by šlo o krajně nudnou záležitost, kdyby nebylo sakra dobře zpracovaného pohledu do psychiky vévody z Edinburghu. Takto to byla skoro pecka a Brutus válel. ()

Dr. Hawkeye 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zatímco předešlá epizoda se zaměřila na Charlese, tak tato na jeho otce a jeho krizi středního věku. Pilot, sledující let Apolla 11 na Měsíc, musel jistě pociťovat značný smutek a frustraci ze své pozice profesionálního manžela, jehož program se sestává z návštěv továrny na vlnu, výrobny zubních protéz a podobných vzrušujících míst... ()

Remivsremi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zkoumání, sebepoznávání a sebereflexe. První polovina epizoda měla uspávací tempo, a zdálo se, že nezvolila vhodné uchopení příběhu o přistání na Měsíci. Jak se ale blížil závěr a přišli otázky o životních cílech a jejích plnění, víry, účelu, se v mých očích epizoda dokázala vykoupit. Přijde mi ale, že ve třetí sezóně se důležité milníky pouze dotknou a nepředstaví se jejich plný dopad a ukázka. Téma se jen tak lízne a upaluje se dal. Nemám pocit spojitosti, komplexnosti ve vyprávění. Pospíchá se dopředu a přitom k tomu není důvod. ()

vydumnica 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mne sa tento "neakčný" filozofický diel o Philippovi a jeho "middle age crises" páčil. Niekedy je dobré chvíľu si len tak posedieť a porozmýšľať o živote, o tom našom živote, o tom, kam smerujeme, o viere, nádeji, Bohu, láske, úspechoch i pádoch... ()

Eire 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tato cast je zatial vrcholom tretej serie, tak ako je vrchlom kozmonautiky pilotovany let Americanov na Mesiac. Apropos dodnes neprekonany. Ale k veci: Na Mesiaci je vskutku nehostine prostredie pre ZIVOT, ale na psychyterapii obzivne aj Princova Dusa. 90%...🤫 ()

Dupac 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na to, abych pochopil vnitřní pnutí a zahleděnost do sebe u prince Philippa, nepotřebuji cestu na Měsíc ani do terapeutické skupiny, to jde vydedukovat z předchozích dílů. Ne nejnudnější, ale doteď rozhodně nejzbytečnější díl. ()

GesikCZ 

všechny recenze uživatele

Třetí série nezačala zrovna nejlépe, ale zhruba od třetího dílu je nám servírována jedna epizoda lepší než ta druhá. Tento případ není výjimkou. Skvělý počin. ()

Reklama

Reklama