Různé státy začínají odsuzovat apartheid v Jihoafrické republice a mezi premiérkou Thatcherovou a Alžbětou vzrůstá napětí kvůli rozdílným názorům na uvalení sankcí. (Netflix)

marhoul

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Souboj děvčat v bahně par excellence! Gillian Anderson naprosto šílená! :)))))) Klobouk dolů před Olivií, která jí poskytuje správný prostor, přičemž taky jede svoje bomby. Perfektní podívaná. Vysoká herecká ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Chvílemi si říkám, jestli se ještě dívám na Korunu, nebo by se už mělo jednat o seriál Č. 10:-) Gillian Anderson si při každé své scéně uzurpuje veškerý prostor pro sebe, a mně to v žádném případě nevadí. Epizoda díky ní byla pěkně výživná, a to se počítá. ()

Elio

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

48:1 prozatím považuji za nejlepší díl této série. 4. řada pokračuje s odhalováním nepříliš pěkných pravd, které britskou královskou rodinu staví do poněkud jiného světla. Jestli lidštějšího, nebo pragmatičtějšího, to už posuďte sami. Ale rozhodně se nedivím, že vyvolala takovou nevoli. Můžeme se jen domnívat, jak to celé bylo v souvislosti s oněmi novinovými články. Jedno je ovšem jisté: autorům se povedlo v této epizodě, konečně, vystavět v posledních minutách slušnou atmosféru rozčarování a osudovosti, na kterou jsem pořád čekala. 5 hvězd ()

JB001

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tato epizoda mne přímo nadchla. Holky si to rozdaly na férovku, ale pro mne je vítězkou Margaret potažmo Gillian. Nejenom proto, že s myšlením, názory a postoji Margaret Thatcherové souhlasím, ale klobouk dolů před hereckým výkonem Gillian Anderson. ()