Charlese v horách málem připraví o život smrtící lavina, což ho přiměje, aby se i s Dianou zamyslel nad jejich nefunkčním manželstvím. (Netflix)

vydumnica

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Štvrtá séria fakt boduje, či už je to Margaret Thatcher alebo Charles s Dianou. Toto bola silná epizóda, aj odvážna povedala by som. Znova musím pochváliť parádne herecké výkony, výbornú kameru, strih, výpravu, hudbu, všetko vlastne. ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ze čtvrté sezóny seriálu jsem měl silné obavy kvůli postavě princezny z Walesu. Tvůrcům se je podařilo rozptýlit hned od první epizody, v níž se vyskytovala, protože jsem velmi rychle pochopil, že se k celé problematice postavili úplně jinak. Tento díl mi to jen potvrdil. Velká spokojenost. ()

Anife

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Než série začala, měla jsem pocit, že díly s Dianou v hlavní roli budou slabší. To jsem ovšem nevěděla, co předvede Emma Corrin. Budu se opakovat, ale vážně je to nejlepší filmová Diana, ať se jde Naomi Watts klouzat. Souhlasím s komentářem marhoul pode mnou. Líbí se mi, že zde není vyobrazená jako světice. Přestože mám radši díly, kterým kraluje Železná lady, tenhle mě taky dost bavil, zejména návštěva královny u Anne. Možná by mohl být kladen větší důraz na Dianu jako matku, ale věřím, že na to se dostane v další sérii. A i kdyby ne, tvůrci vyobrazení Diany zvládli na jedničku. ()

marhoul

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ta tedy měla cit pro zatáhnutí za brzdu. Vychcaná jak mraky, tichá voda břehy mele, ale vše marné. Vysoká hra se neobejde bez disciplíny a na tohle byla snadný terč. No ale dobře tvůrci! Nečekala bych, že do toho šlápnete s takovou parádou. Vážně jsem se obávala, že bude lady Di vyobrazená jako bezelstná týraná světice, ale my máme možnost vychutnat si nervyžeroucí, promiskuitní herečku, která přesně ví, co dělá, brilantně tančí mezi vejci a záři reflektorů využívá pro svoji věc na max. Dobře Charles. V lásce a ve válce je povoleno vše. A samozřejmě, možná to bylo jinak, já jen, že tohle je voda na můj mlýn. 😉 ()