Premiérka Thatcherová má problémy a musí o svoji pozici tvrdě bojovat. Po dalších trablech v manželství si Charles začíná myslet, že by se s Dianou měli rozejít. (Netflix)

Anife

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak přesně tohle bylo finále, které si velkolepá série zasloužila. Mrzí mě, že můžu dát jen pět hvězdiček, zaslouží si mnohem víc. Herecký koncert narvaný emocema, ať už mluvíme o Thatcherové, královně, Charlesovi s Dianou nebo Camille. Od začátku do konce jsme měla husinu a Phillipova závěrečná řeč tomu všemu nasadila Korunu. Zároveň jako fanoušek paní Parker Bowles oceňuji fakt, že tvůrci dali prostor i Camille a ukázali její pohled na věc, čím ji snad trochu očistili. Takhle to má vypadat, bravo všem. Jdu si tenhle díl pustit znova a nemůžu se dočkat další série, devadesátky byly pro královskou rodinu divočejší než osmdesátky. Jo, málem bych zapomněla - duo Colman & Anderson si zaslouží všechny ceny světa. ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Skvělé finále sezóny mi pokazil jen ten fakt, že v seriálu skončila Margaret Thatcher (potažmo Gillian Anderson). Už teď je mi jasné, že mi bude chybět. To, že byl hlavním tématem epizody vztah mezi Charlesem a Dianou, mi vůbec nevadilo (naopak), protože logicky nešlo o žádnou romantiku, spíš to bylo něco jako jemnější verze Války Roseových. ()