poster

K-9: Soukromý detektiv

 • Česko

  K-9: P.I. - Můj přítel se studeným čumákem

 • USA

  K-9: P.I.

 • Slovensko

  Môj partner z K-9: Súkromný detektív

 • Slovensko

  K-9: Súkromný detektív

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2002, 95 min

 • Nargaroth
  ****

  Další pokračování a u mě osobně sklidilo úspěch stejně jako dva předchozí díly. Jen je tu jedna věc kterou jsem dodnes nepobral. Proč přejmenovali hlavního hrdinu. V prvém dílu to byl Mike a v dalších svou Thomas. Ale to nic nemění na tom, že tento film je z mého AMATÉRSKÉHO pohledu prostě povedená. A at si každý FILMOVÝ GURMÁN říká co chce.(22.1.2012)

 • FireTight
  ***

  Trojka už svými kvalitami za jedničkou a dvojkou značně pokulhává, vždyť taky Belushi pořádně zestárl a už zkrátka nezvládne to, co před třinácti lety. Tím pádem musím hodnotit za tři hvězdičky, vtípků tak trochu ubylo (i když mne pořád v některých chvílích dokáží dostat do kolen), příběh se zaškatulkoval do tvaru "hodnej má nějaký über chip zlých" a tak nějak celkově mi to přišlo slabší... Dokonce bych to označil za film na jedno podívání, u kterého nebudete mít důvod dívat se znova a když už, tak spíš znova na jedničku nebo dvojku, aby jste si připomněli doby, kdy byli oba dva ještě kabňáci.(6.9.2010)

 • lennyd
  **

  Thomas Dooley (James Belushi) a jeho psí kolega Jerry Lee se po mnoha letech u Los Angelské policie chystají do svého důchodu. Jejich velkolepé důchodové plány ale zkazí loupež ve vývojovém centru, ke které se nešťastnou náhodou připletou - a sami jsou obvinění FBI z této loupeže, a je jim pozastaven důchod. Proto musí Dooley najít toho pravého lupiče sám, aby očistil své jméno a mohl odejít na zasloužený odpočinek ... Pořád jsem čekal, co se z filmu vyvine - a bohužel jsem se ničeho závratného nedočkal. Jako epizoda z Komisaře Rexe by to asi stačilo, ale jako celovečerák už bohužel ne-e. Některé scény byly až úplně naivní (opravdu někdo dá dva tisíce dolarů za oplodnění své psice?), ani po herecké stránce film nikterak nevyčníval (pokud se chce James Belushi podívat, jak má vypadat stárnoucí detektiv tak doporučuji takového Colomba)...(21.4.2010)

 • rublik05
  ****

  Velmi příjemné "důchodové" zakončení trilogie o detektivu Dooleym a jeho psím parťákovi Jerrymu Lee. Ani tentokrát se nic nezměnilo na skvělé atmosféře, respektive na chemii mezi hlavními protagonisty, i když už jsou oba značně "za zenitem". Děj má pomalejší tempo, dočkáme se však i množství detektivních či komediálních prvků. Nějaké velké zvraty v příběhu nečekejte, poslední K-9 je jednoduše film pro odreagování a užití si velmi příjemné atmosféry a povedeného humoru. Jako u předchozích dílů jsem si i tento parádně užil a rád se na něj kdykoliv znovu podívám. Na závěr musím dodat, že na TV Nova běží tento snímek s novým dabingem ( konkrétně od roku 2016), který je opravdu příšerný a s původním se absolutně nedá srovnávat. Takže všem raději doporučuji starý DVD dabing, který filmu sedí daleko líp.(9.7.2020)

 • Shit
  ***

  Horší než jednička, ale pořád si to udržuje slušnou kvalitu, James Belushi se na starý kolena překonává a občas se mu povede dobrej vtip, ten pes je jako vždycky výbornej, daleko lepší než komisař Rex a scény ve kterých byl pes a Belushi dohromady byly super, jenom příběh byl dost přizpůsobenej věku Belushiho, ale zase na druhou stranu se přizpůsobil i Belushi a ze svýho věku si dělá srandu, takže celkově vzato to je průměrnej film s nadprůměrnejma vtipama(12.6.2005)