Příběh jednoho života (festivalový název)

• Francie

Une vie

A Woman's Life

(festivalový název)

Francie / Belgie, 2016, 119 min

• kajas

S předlohou obeznámena nejsem a film mě k jejímu přečtení rozhodně nenavnadil. Samotný děj rozplizlý do dvou hodin hodně unavoval a nesympatické, nekonečně naivní hlavní hrdince přesvědčené o své pravdě skutečně nešlo držet palce.(7.7.2017)

• DAVID.LOPAN

Jedna ze čtyr vznešených pravd které predal historický Buddha je, že utrpeni má pricinu a ja par minut premyslel, jestli to neni tento film. Sterilní nedobová nuda s nulovou atmosférou. Pribeh mohl byt kdysi terno, ale tohle jsme videli uz tisickrat a lepe.(11.7.2017)

• dhejbal

Obávám se, že největší ukázkou zdatnosti tvůrců by bylo, kdyby po přečtení předlohy došli k závěru, že se tento příběh na filmové plátno vůbec nehodí.(6.7.2017)

Zdařilá novela úsporně převedená na plátno...po první méně zajímavé polovině nabírá postupně na obrátkách a přináší zajímavé emoce rozpadu jedné rodiny. Příběh si zasloužil přeci jen lepší zpracování.(3.7.2017)