Novej parťák (S01E01) (epizoda)

 • USA

  Pilot

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2016, 46 min

 • Tommassi3
  **

  "A Martine, ty jsi ženatý ??" - "Ne, teď už nejsem !!" - "Budu hádat.. Měl jsi románek se zbraní ?? Ježiši, nikdo se nesměje.." ;)(22.3.2018)

 • kleopetra
  ***

  zajímavé, ale obsazení Claynea Crawforda mi moc nesedí. Jinak doufám, že to bude dobrá akce.(2.10.2016)

 • liskam
  ***

  Průměrný Pilot, ničím nezaujme, ale ani neotráví.(31.10.2017)

 • choze
  ***

  Film je samozřejmě někde jinde, scenáristicky, herecky i po akční stránce. Ale na výplachový akční seriál to má slušně nahozené hlavní postavy a baví to vršením oblíbených klišé buddy movies. Řešený případ je zoufale banální, akce zapomenutelná, ale aspoň je jí dost a je sypaná pěkně průběžně (dvě honičky, přepadení banky s odporným digi-výbuchem, klasická finální přestřelka ve skladu, která skončí dřív než začne). A Jordana Brewster se tu moc neohřeje, což doufám v dalších dílech napravěj.(24.2.2018)

 • faborka
  *

  Před chvíli jsem shlédla pilot a nemám z toho nijak dobrý pocit. Clayne Crawford je pro mě nesympatický a naprosto přehrávající, jeho afroamerický kolega je naopak sympaťák (jeho manželka ale ne, doufám že nebude mít velký prostor). Zápletka mírná, skoro školácká a celkem nudná. Doufám že Jordana Brewster bude mít větší prostor v průběhu seriálu. Je sympatická a mám ji ráda už od dob Chucka. Už mám stažené další díly a snad to bude lepší a lepší a lepší...(25.2.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace