Murtaugh a Riggs jsou přivoláni k případu muže pověšeného z mostu. Riggs v něm poznává informátora Palmerové, kterého s ní viděl ten den brzy ráno. Detektivové najdou u mrtvého mobilní telefon a poslední volané číslo je právě číslo Palmerové, která není nikde k zastižení. Při pátrání se dostanou až k jisté Marii, po které jdou Floresovi muži. Objeví dodávku, která odjížděla z místa, kde byl nalezen oběšený muž. Murtaugh a Riggs vtrhnou do motelového pokoje, kde se měla osádka dodávky ubytovat. Tady k Riggsově úlevě najdou Palmerovou, jež se zde skrývá s Mariou, bývalou milenkou šéfa drogového kartelu. Ta od Tita Florese utekla i s jejich malým synem. V tu chvíli na motel zaútočí zabijáci, které poslal Tito. Vede je Gideon, který má za úkol chlapce dovézt svému zaměstnavateli a Mariu zabít. (TV Nova)

Lacike

Zlomovy diel, co sa tyka vyvoje pribehu ohladom smrti Riggsovej manzelky. Predchadza mu napinavy pripad, takze tentokrat to nie je az tak vtipne, ale o to viac som bol zvedavy ako sa to cele vyvrbi. Dockame sa aj solidnej prestrelky, takze rozhodne som spokojny a tesim sa ako sa to bude dalej vyvijat. 8/10. ()