Riggs se snaží dát Murtaugha s Trish znovu dohromady, ale ti dva celou situaci dál stupňují. Vše vyvrcholí ve chvíli, kdy Murtaugh s Riggsem zkazí Trish obchod, na kterém tvrdě pracovala. Zdá se, že o transakci přijde, a tak se oba detektivové pokusí situaci zachránit. A zatímco se Rodger snaží pomoct Trish, aby ho zase vzala domů, Riggs zažívá podobné chvilky s Molly. Baileyová získá podezření, že Trishin klient je ve skutečnosti drogový dealer. Trish tomu nejprve nechce uvěřit, ale pak ho sama zaslechne, jak mluví o vraždě. Riggs s Rodgerem v domnění, že Trish s ním nastoupila do jeho letadla, vyrazí za ní, aby ji zachránili. Ale ona na palubě není a po krátké potyčce je jasné, že budou detektivové muset použít padák. Problém je, že na palubě je jen jeden. (TV Nova)

Lacike

Po dejovej stranke sa to stale toci v ktuhu, co mi uz zacina liezt na nervy. Plusom epizody su akcne sceny. Dockame sa velkolepeho vybuchu a skveleho blbnutia vo vzduchu. Ani niektore filmy nemaju tak velkolepe akcne sceny. 6/10. ()