Smrtonosná zbraň

USA, (2016–2019), 39 h 50 min (Minutáž: 42–46 min)

Tvůrci:

Matthew Miller

Damon Wayans, Clayne Crawford, Seann William Scott, Jordana Brewster, Charles Baker, Kevin Rahm, Chandler Kinney, Rudolf Martin, Keesha Sharp, Toni Trucks (více)

Série(3) / Epizody(55)

Seriál založený na slávnej filmovej sérii Smrtonosná zbraň predstavuje klasické policajné duo. Martin Riggs (Clayne Crawford) a Roger Murtaugh (Damon Wayans) sú parťáci, ktorí bojujú proti zločinu v súčasnom Los Angeles. (TV Markíza)

Recenze uživatele T2 k tomuto seriálu (2)

Smrtonosná zbraň (2016)

Rozpočet $-miliónov║ __1. + 2.séria.__ Mal som dosť veľké obavy ako by mohol fungovať takýto seriál podľa tak vyšperkovanej akčnej série, ktorú priam milujem. Vyhýbal som sa tomu, až som tomu dal šancu. Čuduj sa svete ono to v celku dobre šlape, odchytáva sa to čiastočne dejovo od originálu a vôbec to nenarúša konzistenciu. Ide si to v rámci kritérii v dobrom pútavom tempe. Ústredné postavy bavia svojimi krkolomnými vylomeninami a v celku slušne sypú nespútanú uletenosť na každom kroku tak ako má byť. /75%/ __3.séria.__ Postava Martina Riggsa proste chýba, už to nie je ono. Nemá to tie správne grády, na ktoré sme boli zvyknutý pri predošlích sériách. Aj keď nie je to až tak úplne zlé ako som pôvodne očakával pri účasti Seanna Williama Scotta, ktorého ksychtenie až tak moc nemusím už odjakživa, tu sa vcelku dá zniesť ale náplasť na danú absenciu to nie je. /55%/ ()

Série 3 (2018) (S03)

Rozpočet $-miliónov║ Postava Martina Riggsa proste chýba, už to nie je ono. Nemá to tie správne grády, na ktoré sme boli zvyknutý pri predošlích sériách. Aj keď nie je to až tak úplne zlé ako som pôvodne očakával pri účasti Seanna Williama Scotta, ktorého ksychtenie až tak moc nemusím už odjakživa, tu sa vcelku dá zniesť ale náplasť na danú absenciu to nie je. /55%/ ()