Reklama

Reklama

Série(3) / Epizody(30)

Obsahy(1)

Poté, co havaruje letadlo a ztroskotá na neznámém ostrově, se musí více jak dvě desítky lidí seskupit a držet pohromadě. Funkce vedoucího skupiny se spontánně ujímá mladý silák Liam, který se jeví velmi ochotně, a všem ztroskotancům se díky němu na ostrově přežívá lépe. Netrvá to však dlouho. Na Liama totiž při hledání vysílače spadne zbytek kokpitu, a tak umírá. V tom vidí příležitost Owen a Danny, kteří se potkali pár minut před nehodou a už jsou z nich parťáci. Chtějí se stát vůdci skupiny. Nebude to vůbec lehké. Co všechno se ještě na ostrově stane? To neví vůbec nikdo. (SimpanzJi)

(více)

Videa (2)

Recenze (10)

bowow 

všechny recenze uživatele

Eeeee....ne. E e. Ne e. Nenene. Prvotni napad dobry, coz vystaci tak na pet dilu, za coz bych dala 4*, pak uz to ale strme klesa po hlave do pr.... dolu. Ze setrvacnosti, nedostatku jine zabavy a zoufalstvi jsem dokoukla prvni serii. Ze druhe uz jen pet minut. Tak zoufala zase nejsem a radeji poste prejedu prvni serii TBBT. Diky, sbohem. ()

majo0007 

všechny recenze uživatele

Ak ste nevideli LOST, alebo nie ste zbehlí v americkej (filmovej)popkultúre, možno sa pobavíte o trošku menej. Epizódy, kde pálili mŕtvoly a pri smútotočnej reči grcali o život, alebo si nevedeli spomenúť na snúbenca Rose z Titanicu nemali chybu. Nie je to terno, ale nezaškodí občas vybočiť zo seriálového stereotypu. Season2: zatiaľ som nevidelú celú, ale prepad. Príchod pirátov mal zrejme vohnať do plachiet čerstvý vietor, ale toto je bieda. Šaškujúci a pitvoriaci sa noví idioti možno dokážu rozosmiať fanúšikov SpongeBoba, ale vám to pripadá proste trápne. Hodnotenie pôjde určite dole! ()

Reklama

geklon 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Typický současný komediální americký seriál. S celkem zajímavým námětem, který skvěle pracuje s tématem "Trosečníci". Né vždy se však zadaří a tak skvělé parodické scény střídají ty klasické pro tento žánr...čti trapné. Občas mi přijde, že je dnes povinností, aby se minimálně v jednom díle, každé nekoretní jakoby cool komedie, prostě muselo blejt. Pro mě celkem nečekané překvápko, tak jako loni SuperStore a předloni Last Men on Earth. ()

anicca 

všechny recenze uživatele

Ja som človek ktorý miluje paródie a ak neočakávate filozofický alebo duchovný zážitok, ale chcete sa proste zabávať tak Wrecked je pre vás. Mnoho bláznivých scén, veľa gagov, super herci, ako napríklad Rhys Darby-ten vyniká, ale márna nie je ani Elke Berry. Množstvo nebudnuteľných výrokov a číra zábava ()

LIVINGDEAD 

všechny recenze uživatele

Škoda, že seriál nevysílá žádná česká, slovenská ani polská televize :-( Po Takové moderní rodince, Průměrňákových, Teorii velkého třesku, kdy aktuálně nejsou nové díly, nemám co sledovat :-( ()

Galerie (82)

Zajímavosti (3)

  • 5. až 10. epizoda 2. série je parodie na film Titanic (1997). (M.Fish)

Reklama

Reklama