Budoucnost se neptá

Film zkoumá vzestupy a pády života a lásky a ukazuje nám, že v dobrých i zlých časech lze k životu přistupovat s nadějí a příležitostí pro něco nového. Milující se pár, který překonává vzestupy, pády a nečekané situace, které na ně život vrhá. Ben potkal Avu v sedmi letech, když stála na jeho příjezdové cestě. Jak spolu oba putují životem, dojde k tragédii, která ohrozí celou jejich budoucnost. (Televize Seznam)

Arsenal83

Presladený film s tragickým presahom a oslepujúcim svetlom. Chvíľami som nevedel, či som už na druhom svete alebo to na mňa len svieti lampa na predoperačnom. Ono sa to časom trocha upraví, ale pre istotu odporúčam pozerať len so slnečnými okuliarmi. ()

Johnny.ARN

Televize Seznam uvádi ... a ja som presne vedel, čo to bude, o kom to bude, aké to bude a prečo to bude. Romantická dráma, kde do hodiny a pol napchajú všetko možné klišé, od trápností v mladých časoch, cez rakovinky až po happyend. Keď to pozeráte, že ste na ich vlne, alebo ste žena počas PMS, pripravte si vreckovky a zvýšte si hlas, aby ste niečo cez váš vzlykot aj počuli. Pokiaľ ste ale vyrovnaný a tieto lacné píčoviny s vami už nič nerobia, môžte to mať ako podmaz,k hocičomu. 1 z 5 ()