Pátrání po démonem posedlé Casey pokračuje, zároveň jsou vyšetřovány vraždy v blízkém okolí. Otec Ortega a Marcus Keane varují rodinu, že pokud nenajdou dívku dostatečně rychle, dojde ke spojení jejího těla s démonem v jednu entitu, přičemž nebude cesty zpět... (TV Prima)

ScarPoul

Trochu toho sektárstva nikdy neuškodí. Seriál pomaly vstupuje do niečoho omnoho komplikovanejšieho ako sa na prvý pohľad zdalo. Kašľať na konšpirácie, tvorcovia si pripravujú pekné ihrisko na finálny stret. A zlo je omnoho silnejšie než dobro. ()

MickeyStuma

Příběh po odhalení pojítka s původními filmy v předchozím díle už s takovou skutečností pracuje a tak se divák ledasco dozví co tehdy bylo dál. Kdo však předchozí filmy neviděl, dojde k nepochopení. Pomalejší tempo se drží, ale přeci už to dostává ty očekávané grády. Posedlost Casey nabylo té největší šílenosti a útrap. ()

tron

Spoilery. Prituhuje. A to riadne. Po šokujúcom twiste z minula už vieme, na čom sme. Geena Davis hrá v skutočnosti úbohé dievča z kultového Friedkinovho filmu, čiže tento seriál je plnohodnotným pokračovaním. Do deja sa prekvapivo zapája aj pani svokra resp. jej matka (v príjemne autoritatívnom podaní Sharon Gless). A konečne dôjde aj na legendárnu pavúčiu chôdzu. No a dozvieme sa tiež pár nepekných tajomstiev miestnej cirkvi. Proste to ozaj prestáva byť sranda. Obávam sa, že veľmi veľa sympatických postáv toto peklo neprežije. ()

Robbie

Už to začína byť riadna blbina a vidno že tvorcovia už siahli na dno svojich síl čo sa nápadov týka. Meganina odhalená identita a príchod jej matky, to už aj na mňa bolo veľa. Ďalšia zbytočnosť, ktorá síce začala sľubne, ale tvorcovia nezvládli udržať tempo a atmosféru dlhšie ako v prvých troch dieloch a teraz už len tápajú v tme. Možno by som tomu vedel odpustiť viac keby sa to volalo Constantin a nesnažilo by sa to tváriť ako pokračovanie neporaziteľného kráľa tohto žánru.. ()