Otcové Marcus a Thomas začali s exorcismem u Andyho. Čas na jeho záchranu jim však začíná docházet. Je Andy dost silný na to, aby dokázal bojovat s démonem, který na sebe vzal podobu jeho mrtvé ženy? (TV Prima)

tron

No nie, toto sa už veru nezlepší. Možno príde jedna super časť, ale tá nespasí celú druhú sezónu. Siedmy diel sa na tému exorcizmu pozerá z pohľadu posadnutého, čo je teoreticky zaujímavé, prakticky je to ale spracované pomerne nudne, nezaujímavo a banálne a to ako na strane scenáristu, tak režiséra. Snáď len John Cho sa celkom snaží, ide mu to a som relatívne zvedavý, či mu účinkovanie v druhej sérii Exorcistu prinesie viac vážnych, náročných rolí. Mohlo by, vyzerá nádejne. ()

ScarPoul

Nie je to také silné ani trefné ako predchádzajúce časti. Ale páči sa mi metafora spomienok a postupného nahlodávania temnou bytosťou. Má to svoje silné momenty a hlavne je John Cho dosť sympatický. ()

brasek odpad!

Epizóda č.7 prináša iba kopu balastu, skoro celá minutáž sa odohráva v spomienkach Andyho ktorý podstupuje exorcizmus (čo sa deje v Chicagu nikto nevie... už druhú epizódu ani slovko). Hodnotím ako Odpad! pretože od 3. epizódy sme sa skoro nikam neposunuli, dramatizácia postáv a ich vzťahov absolútne nefunguje a rozhodne seriál nie je taký pútavý aby si tvorcovia mohli dovoliť prakticky celé štyri epizódy zabiť. ()