Pomoc! (S02E07) (epizoda)

Horor / Thriller

USA, 2017, 45 min

Tvůrci:

Jeremy Slater

William Peter Blatty (původní scénář)

Scénografie:

Charles William Breen

Technicky nejlepší, příběhově nejslabší(28.11.2017)

Nie je to také silné ani trefné ako predchádzajúce časti. Ale páči sa mi metafora spomienok a postupného nahlodávania temnou bytosťou. Má to svoje silné momenty a hlavne je John Cho dosť sympatický.(23.11.2017)

• zsn

Zatím nejslabší díl z Dvojky. I tak je ale druhá řada obrovským překvapením a v poměru s ní je ta první naprostý odpad.(22.12.2017)

• brasek

Epizóda č.7 prináša iba kopu balastu, skoro celá minutáž sa odohráva v spomienkach Andyho ktorý podstupuje exorcizmus (čo sa deje v Chicagu nikto nevie... už druhú epizódu ani slovko). Hodnotím ako Odpad! pretože od 3. epizódy sme sa skoro nikam neposunuli, dramatizácia postáv a ich vzťahov absolútne nefunguje a rozhodne seriál nie je taký pútavý aby si tvorcovia mohli dovoliť prakticky celé štyri epizódy zabiť.(22.11.2017)

• tron

No nie, toto sa už veru nezlepší. Možno príde jedna super časť, ale tá nespasí celú druhú sezónu. Siedmy diel sa na tému exorcizmu pozerá z pohľadu posadnutého, čo je teoreticky zaujímavé, prakticky je to ale spracované pomerne nudne, nezaujímavo a banálne a to ako na strane scenáristu, tak režiséra. Snáď len John Cho sa celkom snaží, ide mu to a som relatívne zvedavý, či mu účinkovanie v druhej sérii Exorcistu prinesie viac vážnych, náročných rolí. Mohlo by, vyzerá nádejne.(9.5.2018)