Obřad a opakování (S02E09) (epizoda)

 • USA

  Ritual & Repetition

Horor / Thriller

USA, 2017, 43 min

Tvůrci:

Jeremy Slater

Scénář:

William Peter Blatty (původní scénář)

Scénografie:

Charles William Breen
(další profese)
 • BlackHood
  *****

  Určitě díl, který mě bavil, ale je pravda, že je roztahovaný a poměrně zbytečný. Kdyby tento díl nebyl a bylo by rovnou finále, tak by se nic nestalo. Ale já jsem šťastný za každou vteřinu navíc, protože the Exorcist je prostě boží seriál! :D(16.12.2017)

 • ScarPoul
  ***

  Ako to smeruje k finále je to stále viac ťažkopádnejšie. Atmosféra sa vytratila, pretože postavy konajú hlúpo. Antihrdina je čím ďalej tým viac ukecanejší a netlačí na pílu. Nezabíja a nemanipuluje. Dejové zvraty sú takmer nulové. Toto som doslova pretrpel.(15.12.2017)

 • brasek
  *

  V tejto epizóde hlavný príbeh dostal tempo a je akčnejší, ale to je tak asi všetko... minutáž sa doplnila o vízie otca Thomasa, ktorý je v kóme či posadnutý na polovičný úväzok a drobnú akciu s agentmi Vatikánu. Z pohľadu na celú druhú sériu stále chodíme okolo horúcej kaše a osobne som znechutený neschopnosťou filmárov.(12.12.2017)

 • Martrix
  ****

  Dusná atmosféra, ale démon toho dost nakecá, než něco udělá, takže to působí trochu jako zdržovačka. Navíc je dost předvídatelné, co se bude dít, takže trochu rozpaky. Finále bude nejspíš vymítačka ve švédské trojce a rádobyhappyend s otevřeným koncem.(10.12.2017)

 • tron
  ***

  Nie je moc poznať, že pomaly ale isto smerujeme do finále. John Cho sa síce ocitá na slobode, čím seriál získava ako-také napätie, ale to je asi tak všetko.(9.5.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace